Druga liga Istok: Očekivane pobjede favorita

Đakovo je tek u zadnjoj četvrtini slomilo goste iz Požege. Odličnom zadnjom četvrtinom 27:10 došli su do svoje 12 pobjede iz isto toliko utakmica. Predvodio je ih je kao i inače Antun Hrkač s 20 poena, dok je Kristijan Vladović dodao 19. Kod Požege Krešimir Herceg 17 poena, Sven Abramović 12 bolji od ostalih. Belišće je nakon dva poraza za redom uspjelo doći do pobjede. Na domaćem terenu bili su bolji od Županje,  koja se probudila tek u zadnjoj četvrtini, no nedovoljno da kreiraju još jedno iznenađenje u Belišću. Ante Soldo s 19 poena predvodio je Belišće, David Đolić dodao je 16. Kod Županje Ivan Stjepanović postigao je 22, a Josip Mitrović 12.

Vinkovci su na domaćem terenu došli do pobjede protiv ekipe Slavonskog Broda, u utakmici sa malim brojem poena, na što smo već naviknuli kada je u pitanju ekipa Vinkovaca. Gosti su bili boji u prvih dvadeset minuta(21:26), no domaći su se igrači u drugom poluvremenu probudili i okrenuli vodstvo u svoju korist i zaključili utakmicu u plusu od sedam poena. Ivan Jukić s 19 i Stjepan Pezer s 11 poena predvodili su ih do pobjede, dok su kod gostiju Darko Pezer s 12 i Krešimir Bradić s 11 bili bolji od ostalih.

U posljednjoj utakmici ekipa Vukovara poražena je na domaćem terenu od Rekord Tima, koji je u drugom poluvremenu stekao ključnu prednost. Predvodio ih je prvi strijelac lige Matej Karlović s 24 poena, Filip Grgić dodao je 20. Kod Vukovara Filip Zgonjanin postigao je 21 poen, a Dominik Kajba 10.