Poraz u Ljubljani! Zadrani vodili pa posustali u drugom poluvremenu

Zadar je upisao novi poraz u ABA ligi. Momčad Danijela Jusupa poražena je na gostovanju kod Cedevita Olimpije rezultatom 90:82. Zadrani su odigrali vrlo dobrih 20 minuta tijekom kojih su držali vodstvo, ali u drugom dijelu dolazi do pada i slovenski Vitamini na kraju lome utakmicu u svoju korist.

Utakmica je bila izjednačena do samoga kraja. U egal završnici se Zadrani ipak nisu snašli te su ostali bez energije i ideje. Na tri minute do kraja Cedevita Olimpija je imala samo plus 2 (80:78), ali brza 8:1 serija riješila je sve dvojbe. Zadrani su u posljednje tri minute ostali na četiri poena.

Jaka Blažić je s 30 poena bio nezaustavljiv. Zadar su predvodili Ivanov s 18 i Allen sa 16 poena. Dominik Mavra je ubacio 14 uz sedam asistencija.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com