Fantastična utakmica Žižića u slavlju ponosa Izraela!

U sklopu četvrtfinala izraelskog Kupa Maccabi Tel Aviv je ugostio Hapoel Tel Aviv i upisao pobjedu rezultatom 83:66.

Dvoboj je usmjeren ka pobjedniku već u prvoj četvrtini koju su domaćini dobili s dvoznamenkastom razlikom, kako je susret odmicao gosti nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti ekipi Ioannisa Sfairopoulosa koja je upisala uvjerljivu i zasluženu pobjedu, čime su se plasirali među četiri najbolje momčadi ovog natjecanja.

Prvo ime utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ante Toni Žižić koji je za 25 minuta na parketu ubacio čak 26 poena uz sjajan šut iz igre 11/13. Odličan nastup zaokružio je i s 13 skokova na svome kontu. Drugi hrvatski košarkaš u redovima Maccabija, Dragan Bender, ubacio je 6 poena za 14 minuta.