Furnir bez problema izborio završnicu Kupa Krešimira Ćosića

Košarkaši Furnira izborili su nastup na završnom F8 turniru Kupa Krešimira Ćosića. U susretu osmine finala slavili su uvjeljivu pobjedu kod prvoligaša Kvarnera 2010 u Rijeci. Bilo je 102:71 u susretu koji su bolje otvorili domaćini i nakon pet minuta igre poveli 18:4. Trebalo je Dubravašima nekoliko minuta da ubace u brzinu više pa su u preostalih pet minuta prve četvrtine napravili seriju 23:2 za + 7 (27:20). U nastavku je prednost samo rasla pa je na poluvremenu bilo +19 (52:33). U nastavku su domaćini tek kratko stigli na minus 14, ali je kvaliteta Dubravaša stigla do izražaja pa je trener Vladimir Krstić prigodu dao svim igračima. Najvećih +37 bilo je u 37.minuti (94:57)

Bolji od ostalih bili su Petar Perić i Lukša Buljević sa 16 poena. Mislav Brzoja je dodao 13, a Ivan Tvrtko Majić i Danko Branković po 10. Kod domaćina Filip Tončinić je ubacio 19 poena uz 11 skokova.