Gorica bez većih problema svladala Furnir

Gorica je u 22. kolu HT Premijer lige dočekala Furnir i upisala uvjerljivu pobjedu rezultatom 91:73.

U prvom poluvremenu momčad Josipa Sesara imala je stvari pod kontrolom te je na veliki odmor otišla s +13, međutim, u trećoj četvrtini momci Jeronima Šarina zaigrali su čvršće i bolje te su na krilima vrlo raspoloženog Luke Pandurića smanjili zaostatak na 68:61 na ulasku u zadnjih 10 minuta.

Goričani su tada dodali gas te su utakmicu priveli na miran način kraju rezultatom 91:73, a raspoložen je bio debitant Ozren Pavlović s 14 poena i 3 skoka.

Osim Pavlovića, još čak petorica igrača Gorice bili su dvocifreni: Ljubičić, Batur, Uljarević, Majcunić i Mašić. U redovima Dubravaša najbolji je bio Luka Pandurić s 19 poena, 8 skokova te 4 asistencije.

Gorica je na omjeru 16:5 i drži drugu poziciju prvenstvene ljestvice, a Furnir ima tek 4 pobjede u 21 utakmici što je dovoljno za 10. mjesto.