Gorica uvjerljiva protiv Hermesa

Gorica je na domaćem parketu upisala novu premijerligašku pobjedu. Ovog puta je momčad Josipa Sesara uvjerljivo nadigrala Hermes Analiticu rezultatom 97:65.

Razlika u kvaliteti bila je očigledna od samoga početka pa su Goričani stvorili 11 poena viška nakon deset minuta igre. Hermes je međutim držao priključak na poluvremenu kada je zaostajao s 13 razlike, ali potpuni pad se dogodio tijekom treće četvrtine.

Bila je potpuno timska pobjeda ABA2 ligaša u čijem su se rosteru svi igrači upisali u strijelce. Iako je rezultatska razlika prevelika susretu je obilovalo puno izgubljenih lopte s obje strane, 15 Gorice i 19 Hermesa.

Posljednjih deset minuta je odrađeno u revijalnom tonu pa je na kraju upisana uvjerljiva pobjeda. Krešimir Ljubičić bio je najefikasniji igrač Gorice s 18 poena, Ozren Pavlović je ubacio 14. Hermes je predvodio Ivan Svoboda sa 16 poena.