Šibenik bez problema do pobjede protiv Bosca

Košarkaši Šibenika su večeras na Baldekinu bez većih problema pobijedili košarkaše zagrebačkog Bosca rezultatom 81:68. Prve četvrtina je protekla u izjednačenoj igri, no ipak su domaći uspjeli prvi period završiti u svoju korist razlikom od dva poena. U drugoj četvrtini puno bolja igra narančastih s Baldekina, iako se Bosco tricom Mladena Primorca najprije uspio približiti na 28:25, ali zatim je uslijedio mali pad u igri Zagrepčana, što su domaći znali iskoristiti te su na krilima odlične igre Pavla Paića i Domagoja Bašića na predah otišli razlikom od deset poena razlike (37:27).

U nastavku smo ponovno gledali izjednačenu igru, pri čemu je ovog puta treća dionica otišla na stranu Bosca, no zadnja četvrtina je pripala domaćinima, koji su na kraju slavili pobjedu od 13 poena razlike.

Kod domaćih je vrhunski odigrao Paić, zabio je 21 poen uz devet skokova, Bašić je dodao 13 poena, a Martin Junaković 12 poena i pet asistencija. Kod Bosca je Jan Palokaj ostvario 15 poena uz 8 skokova, David Chavlovich je dodao 12 poena, a Primorac 11 poena i pet skokova.