Hrvatski centar u odličnoj formi: Upisao novi double double

Još jedan odličan nastup imao je hrvatski centar Ivica Radić u poljskom prvenstvu. Nakon što je u prvom kolu njegov Anwil slavio protiv Stal Ostrowa, a 29-godišnji košarkaš upisao double double učinak od 12 poena i 15 skokova, isto mu je pošlo za rukom i večeras, ali je njegov klub ovaj put upisao poraz.

Domaćin Anwilu bila je momčad Start Lubina koja je slavila u neizvjesnoj završnici velikim preokretom. Gosti su u posljednju dionicu susreta ušli s +7, ali to im nije bilo dovoljno, već je Lubin zadnjih 10 minuta dobio rezultatom 27:16 te tako došao do pobjede. Semafor je nakon posljednjeg sučevog zvižduka pokazivao 78:74 za domaću ekipu.

Ivica Radić za goste je igrao 27 minute te upisao 13 poena i 13 skokova. Najbolji igrač susreta bio je Sherron Dorsey-Walker s 18 poena te 7 skokova.

Anwil je nakon dva kola na omjeru 1:1, a Lubin je odigrao utakmicu više i upisao 2 pobjede uz 1 poraz.