Istrauni lagano protiv Grafičara

Istrauni su stigli do nove pobjede. Na domaćem terenu u dvorani Veli Vrh poražen je Grafičar. Gosti su potpuno pali u drugom poluvremenu i Puležani su vodili i do plus 21. Početak posljednje četvrtine bio je presudan kada je domaća momčad potpuno prelomila utakmicu.

Prva liga, 25. veljače

Istrauni – Grafičar 84:66 (17:17, 17:10, 27:22, 23:17)

(Šimović 19, Milekić 18, Bilalović 18 – Prpović 20, Mar. Novak 15)

Ludbrežani su dobro parirali u prvom dijelu utakmice. U prvih deset minuta domaćini su imali inicijativu i vodstvo (9:3), ali gosti su se uvijek nekako uspijevali vratiti u igru. Na veliki odmor se odlazi rezultatom 34:27, a u trećoj dionici domaćini dolaze do tada najvećih plus 13 (53:40).

Ključnom se pokazao početak četvrte dionice. Puležani ubacuju u višu brzinu i njihova prednost raste do plus 21. Posljednjih par minuta bilo je rutinsko odrađivanje posla te je završilo rezultatom 84:66.