Još jedna dobra partija Bogdanovića

Dva hrvatska igrača bila su u akciji na NBA parketima. Bojan Bogdanović srušio je prvake, Warriorse, dok je Ante Žižić dobio sitnu minutažu u porazu Cavsa na Floridi kod Jamesovog “brata” Dwaynea Wadea.

Babo je srušio prvake. Naime, Bojan je odigrao 31 minutu i postigao 17 poena te po dva skoka, asistencije i ukradene lopte. Pritom je šutirao 7/13 iz igre. Pacersi su slavili rezultatom 92:81 u gostima, a kod prvaka je najefikasniji bio Young s 12 koševa.

Miami Heat je odigrao fantastičnu utakmicu protiv Cavsa limitiravši LeBronovu družinu na samo 79 poena. James je postigao “samo” 18 koševa, dok je Ante Žižić zaigrao tri minute i postigao 2 koša. Kod Heata je čak pet igrača ostvarilo dvoznamenkasti broj poena, među kojima se istaknuo Olynyk s 19 koševa.