Junaković odličan u porazu protiv Zrinjskog

Junakovićevih 25 nije bilo dovoljno Ohridu da dođe do pobjede. Na domaćem terenu Makedonce je porazio mostarski Zrinjski. Već u prvom poluvremenu Plemići su stekli dvoznamenkastu prednost koju su u nastavku uspješno sačuvali i zasluženo došli do pobjede. Zrinjski se opasno približio četvrtom mjestu, posljednjem koje vodi u doigravanje. Trenutno imaju omjer 9-6, isto kao i četvrtoplasirani Vršac.

ABA 2 liga, 15. kolo, 24. siječnja

Ohrid-Zrinjski 89:100 (21:25, 27:34, 24:22, 17:19)

(Junaković 25(4as), Ross 24 – Demić 21, Brummit 20, Smajlagić 6)

Makedonci su se u igri držali prvu četvrtinu. Utakmicu su obilježile ponešto slabije obrane s obje strane. Plemići su u drugoj dionici ubacili 34 poena i pobjegli na dvoznamenkastu prednost. U nastavku su bez problema sačuvali stečenu prednost i zasluženo slavili. Domaćinu nije pomogla još jedna odlična predstava Martina Junakovića. Također vrijedi spomenuti da je u dresu Zrinjskog nastupio zagrebački šuter Smajlagić koji je za 21 minutu na parketu ubacio šest poena.