KOALA: 6 za 4…

U KOALA ligi po šest momčadi u svakoj skupini ima mogućnost ulaska u doigravanje.

U skupini za prvaka u derbiju kola MORH je pobijedio NOSS Tkalču koja je dugo bila neporažena, a sada već ima dva poraza. MORH je do poluvremena ostvario 15 razlike, a u drugom dijelu je uspio sačuvati stečenu razliku, iako je izgubio treću i četvrtu četvrtinu. U dosta izjednačenoj utakmici BGS je svladao INTIS, koji je nakon dobre igre u tri četvrtine u posljednjoj posustao i prepustio pobjedu BGS-u. HOK-Devil’s Advocates je bio bolji od BIGRAFA. Advokati su u posljednju četvrtinu ušli sa 16 razlike koju su uspješno sačuvali. Divlje Mačke su rutinirano riješile utakmicu sa MEDiLAB-om. U svim četvrtinama su odigrali ozbiljno i koncentrirano.

Enikon ima jedan poraz, a MORH je pobjedom skočio na drugo s dva poraza koliko imaju NOSS Tkalča, BIGRAF, Arizona Divlje Mačke i HOK-Devil’s Advocates.

U skupini ponosa TESLA je bila nadomak pobjedi nad KYOCEROM. TESLA je dobio prve dvije dionice, dok je u nastavku KYOCERA preokrenula rezultat u svoju korist. OD-DO je očekivano dobio Silent Warriors. OD-DO je dominirao cijelu utakmicu. BAUERFEIND i Fortunal dobili su svaki po dvije četvrtine, BAUERFEIND prve dvije, Fortunal posljednje dvije. Ukupna pobjeda otišla je na stranu BAUERFEIND-a. HOK je vrlo dobro otvorio utakmicu protiv ZABE, ali nije nastavio u istom ritmu, pa je ZABA zabilježila novu pobjedu.

ZABA je prva sa maksimalnim učinkom, a Fortunal, BAUERFEIND, KYOCERA, KREDITNA UNIJA ZAGREB i OD-DO love doigravanje.

Skupina za prvaka

NOSS Tkalča – MORH 54:62 (8:14, 21:38, 37:51)

NOSS Tkalča: Baloković 14, Boro 5, Filković 15, Gojčeta 4, Kovačević 10, Zubčić 6.
MORH: Bošnjak 2, Ivanišević 8, Marcelić 16 (3), Marčinko 15 (3), Marić 3 (1), Perić 8 (2), Simon 10.

BGS – INTIS 85:69 (18:18, 38:40, 60:58)

BGS: B. Biškup 6 (1), Boškić 5 (1), Kopić 38 (2), N. Kramarić 17 (1), Makovac 12, Maurović 7 (1).
INTIS: Babić 7, Bahtijarević 9, Horvatin 8, Istanbuli 31 (4), Krajnović 3 (1), Sikavica 11 (2).

HOK-Devil’s Advocates – BIGRAF 69:60 (21:13, 43:31, 58:42)

HOK-Devil’s Advocates: Basarac 13, Hrabar 5, Papak 23 (3), Prce 18, Šimac 7, Vukšić 3.
BIGRAF: Banović 15 (2), L. Bekavac 10 (2), Lešić 6 (1), Močan 12, Puljak 12 (2), Radaković 5.

Arizona Divlje Mačke – MEDiLAB 89:57 (26:14, 43:27, 61:37)

Arizona Divlje Mačke: Barun 2, Bednjanec 10 (2), Džapo 9 (1), Filipović 26, Jelčić 8 (1), Miličević 19 (1), Tomić 15 (1).
MEDiLAB: Dolovčak 3 (1), Mareković 11, Plavec 19 (3), Sušić 5 (1), Šiptar 14 (2), Štefanac 5.

Poredak: Poredak: 1. Enikon 6-1, 2. MORH 7-2, 3. NOSS Tkalča 6-2, 4. BIGRAF 6-2, 5. Arizona Divlje Mačke 5-2, 6. HOK-Devil’s Advocates 5-2, 7. PBZ d.d. 4-4, 8. FULIR 2-5, 9. MEDiLAB 2-6, 10. BGS 2-6, 11. UZKS 1-7, 12. INTIS 0-7.

SKupina ponosa:

TESLA – KYOCERA 66:68 (20:18, 38:32, 48:46)

TESLA: Čimić 7 (1), Dulj 1, Filić 11 (1), Krešić 5 (1), Lončarević 1, Mucalo 22, Pavlov 19 (3).
KYOCERA: Bošnjak 9, Čajo 6, Folnović 5 (1), Grgić 11 (1), Jurakić 26 (3), Petrović 2, Iva. Radoš 9.

OD-DO – Silent Warriors 82:63 (19:10, 37:27, 64:48)

OD-DO: Čupić 2, Korajlija 2, Mikulandra 20 (1), Paić Majdić 14 (4), Radović 7 (2), Vrdoljak 17, Vuletić 20 (2).
Silent Warriors: Bogović 2, Ćuk 2, Fodor 4, Kerum 33 (4), Nauković 10, D. Nikolić 6 (2), Perak 4, Skoko 2.

BAUERFEIND – Fortunal 91:80 (25:19, 51:26, 69:45)

BAUERFEIND: Brezak 6, Čančar 18 (2), Duždagić 9 (1), Guljelmović 9 (1), Ivezić 2, Ručević 4, A. Samac 8, Šuster 26 (8), Zoričić 9.
Fortunal: Arapović 6, Ban 24 (3), Belamarić 24 (4), Kunić 6, Marušić 18 (3), Puljak 2, Vukičević.

HOK – ZABA 65:87 (18:13, 35:41, 50:67)

HOK: Bujas 4, Ereš 2, Galić 9 (3), Miškulin 18, Puljić 8, Šorman 14, Vidan 10.
ZABA: B. Čolak 8 (2), Hećimović 2, Jurič 4, Kranjčević 25, Kukulj 14 (1), Marić 7, Puljić 21 (3), Rašo 6.

Poredak: 1. ZABA 6-0, 2. Fortunal 5-1, 3. BAUERFEIND 4-1, 4. KYOCERA 3-2, 5. KREDITNA UNIJA ZAGREB 2-3, 6. OD-DO 2-3, 7. HOK 1-4, 8. Silent Warriors 1-4, 9. TESLA 0-6.