Kvarner lagano protiv Šanca

Jednosmjerna utakmica u Rijeci. Košarkaši Kvarnera su na domaćem terenu lagano svladali goste iz Karlovca. Šanac se u igri držao svega tri minute kada su domaćini poveli s 13:3, a do završnice poluvremena su se još držali na prihvatljivih desetak poena zaostatka. Početkom drugog dijela Kvarner bježi na plus 20 i potpuno rješava sve dileme. Posljednja dionica bila je više rutinsko odrađivanje posla. Završilo je s 93:74 u korist Kvarnera.

Prva liga, 12. kolo, 3. veljače

Kvarner – Šanac Karlovac 93:74 (30:18, 19:13, 18:20, 26:23)

(Kučan 19, Vucić 15(8sk) – Kraljić 20, Češković 13(5as), Škrtić 11(7sk)

Gosti nisu imali niti jedno vodstvo. Riječani otvaraju s 4:0 i ne posustaju, već podižu prednost na plus deset nakon samo tri minute igre (13:3). Odak, Šamanić, Kučan i Vucić zajedničkim snagama, svatko po malo i Kvarner je nakon pet minuta igre poveo s 20:8. Plus 12 očuvali su nakon prve dionice, a do poluvremena prednost je narasla do plus 18. U nastavku domaćini uspješno održavaju prednost koja je u jednom trenutku dosezala i do plus 25 te mirno utakmicu privode kraju.