Četvrtak, 5 kolovoza, 2021
More

POPULARNE OBJAVE

Novo slavlje Šarića i Sunsa, stigli na korak do doigravanja

Uoči nastavka NBA sezone gotovo nitko nije davao ni promil šanse Phoenix Sunsima da mogu dohvatiti playoff, međutim, nevjerojatnom formom i nastupima u “balonu”, Dario Šarić i ostatak njegove ekipe došli su na korak do tog ostvarenja.

Noćas su upisali i petu pobjedu zaredom, ovaj put protiv Miami Heata rezultatom 119:112. Bila je to utakmica u kojoj nitko nije dohvatio dvoznamenkastu prednost, a na poluvrijeme se otišlo s neriješenim rezultatom. Momčad iz Arizone uspjela se tek u posljednjoj četvrtini odvojiti na 105:96 nešto više od četiri minute do kraja susreta. Stečenu prednost sačuvali su do kraja te novom pobjedom došli na samo pola pobjede zaostatka za Portland Trail Blazersima.

_
    _

Šarić je za 21 minutu na parketu ubacio 10 poena uz šut iz igre 2/5, a tome je pridodao 8 skokova. Prvo ime susreta bio je Devin Booker s 35 poena, ali i svih 7 promašaja šuteva za tri poena. Kod Heata, Herro je skoro došao do triple double s 25 poena, 8 skokova i 10 asistencija.

U sljedećem dvoboju Sunsi igraju protiv Thundera, dok će se Blazersi susresti sa Sixersima.