#234

Druga liga Centar: Pobjede domaćina

Proteklog vikenda odigrano je 19. kolo Druge lige Centar. Sve pobjede su upisale domaće momčadi, a jedino malo iznenađenje jest pobjeda Zrinjevca nad Sesvetama.


Druga liga Centar, rezultati

Maksimir – Petar Zrinski 78:51

Maksimir: Filip Škrinjarić 24, Petar Pavao Lacić 19, Fran Regina 18, Domagoj Knez 11, Juraj Dawidovsky 4, Frano Mirković 2, Luka Jakupčić 0, Tonko Puljiz 0, Niko Buntić 0, Dario Šantić 0, Filip Mađarac 0, Sven Papišta 0.

Petar Zrinski: Antonio Harak 14, Tomislav Matoić 11, Tomislav Bošnjak 8, Tomislav Prstec 8, Damir Fašaić 6, Kristijan Čajo 2, Luka Horvat 2, Filip Majić 0, Tomislav Miškulin 0, Tomislav Beljo 0.

Dubrava – Mladost 83:62

Dubrava: Ante Smolić 26, Kristijan Šutalo 17, Fran Vujić 14, Petar Perić 10, Filip Šimović 7, Karlo Kos 4, Stipe Čubrić 3, Ivan Jakša Šola 2, Paško Filić 0, Matej Krajačić 0, Jure Rezo 0.

Mladost: Rok Radović 16, Karlo Matković 13, Darko Bajo 11, Mateo Vidović 7, Ante Brzović 6, Filip Varga Brzica 2, Luka Krajinović 2, David Šetka 2, Vito Čubrilo 2, Leon Kalinić 1, Lovre Žaja 0, Fran Jacović 0.

Zrinjevac 1937 – Sesvete 72:67

Zrinjevac: Ivan Piasevoli 15, Lovro Kušec 13, Kristijan Validžić 12, Luka Vlašić 12, Ognjen Pavlović 8, Ante Martinac 4, Ivan Ćorić 4, Ivan Jukić 2, Marin Markota 2, Karlo Cota 0.

Sesvete: Dario Papak 19, Antonio Mišić 18, Nikola Raguž 10, Philip Babić 7, Mirko Semren 5, Luka Dušak 3, Martin Juršić 3, Mislav Oršanić 2, Filip Torić 0, Mateo Vidaković 0, Marijan Vlašić 0.

Podsused – Zapad 74:71

Podsused: Bojan Kežman 20, Marko Grozdanić 14, Damir Harapin 9, Vanja Miletić 9, Luka Bekavac 9, Luka Šušak 5, Bruno Jesenko 5, Vjeran Grozdanić 3, Leonardo Mazić 0, Vjeko Katić 0, Pavle Pavičić 0, Tomislav Đurinović 0.

Zapad: Matija Markočić 18, Alan Baričević 17, Bruno Žganec 12, Luka Žugaj 11, Luka Mohač 7, Luka Župan 4, Filip Knežević 2, Benjamin Markulak 0, Petar Božek 0, Vedran Beranek 0, Franko Dugandžić 0, Antonio Kuga 0.

Samobor – Agens Univers 89:64

Samobor: Lovro Mandalinić 14, Bruno Levanić-Kutni 14, Niko Gril 14, Luka Živko 11, Marko Šilobod 10, Dario Gazić 8, Josip Škara 8, Mateo Gionechetti-Prahin 4, Bruno Srabotnak 3, Karlo Filipović 3, Lovro Jelić 0.

Agens Univers: Matija Maljić 12, Luka Cindrić 8, Marko Nemec 8, Juraj Čičko 8, Pavel Sovulj 7, Tomislav Žulj 6, Karlo Krčelić 6, Marin Grmača 5, Ivan Markusi 4, Ante Grbeša 0, Borna Raić 0, Ivan Ćirić 0.

Zapruđe – Ivanić 93:70

Zapruđe: Dominik Herendić 18, Ivan Vukičević 13, Fran Jarnjak 13, Dominik Joksimović 11, Goran Perković 10, Karlo Mikulić 9, Hrvoje Kravos 8, Hrvoje Gašparac 4, Tino Šebalj 3, Ivan Bilić 2, Tomislav Garvanović 2, Marin Mihalić 0.

Ivanić: Renato Havliček 34, Nikola Grobotek 12, Mario Kralj 9, Hrvoje Božičević 6, David Božić 3, Filip Zajčić 2, Jan Mihaljević 2, Jurica Drempetić 1, Vedran Lukačević 1, Karlo Rešetar 0.


POREDAK

# KLUB UKP. POB. POR. KOD KUĆE U GOSTIMA KOŠ. POST. KOŠ. PRIM. KOŠ. RAZ. BOD
1. Dubrava 19 17 2 9 – 1 8 – 1 1725 1409 +316 36
2. Zapruđe 19 15 4 7 – 3 8 – 1 1595 1454 +141 34
3. Samobor 19 14 5 8 – 2 6 – 3 1678 1342 +336 33
4. Sesvete 19 12 7 8 – 2 4 – 5 1485 1355 +130 31
5. Zapad 19 11 8 8 – 1 3 – 7 1434 1370 +64 30
6. Podsused 19 10 9 7 – 3 3 – 6 1389 1366 +23 29
7. Mladost 19 10 9 5 – 3 5 – 6 1536 1518 +18 29
8. Agens Univers 19 8 11 5 – 3 3 – 8 1418 1513 -95 27
9. Zrinjevac 1937 19 8 11 5 – 5 3 – 6 1508 1604 -96 27
10. Maksimir 19 4 15 1 – 10 3 – 5 1468 1622 -154 23
11. Ivanić 19 3 16 1 – 8 2 – 8 1395 1716 -321 22
12. Petar Zrinski 19 2 17 1 – 8 1 – 9 1232 1594 -362 21