Ivan Šiprak, Karlo Molnar i Zvonimir Koščić predvodili su Podravac do druge pobjede protiv Jazina. Tako su Zadrani, iako su doveli najviše pojačanja uoči ove mini lige, već sada realno van kombinacija za jedno od prva dva mjesta, a Podravac bi do posljednjeg kola mogao biti u konkurenciji za ogled s posljednjim iz Lige za ostanak.

Domaćin je nakon minusa u prvoj, dobro odigrao drugu četvrtinu i na veliki odmor otišao s viškom od pet poena. Virovci su u sljedećih deset minuta pružili odličnu igru (15:25), da bi u posljednjem dijelu domaćin ponovno preko Tihomira Vranješa (67:66) došao do vodstva.

U 40. minuti je bilo izjednačeno (70:70), a pobjedu gostima donose Šiprak i Molnar iz slobodnih bacanja.

Šiprak je ubacio 24 (11sk), Molnar 21, a Koščić 20 za ekipu Mirka Hrženjaka, kod Jazina Jurica Dražović (19), Vranješ (14) i Eddi Jurjević (13) su bili dvoznamenkasti.

Momčad Nevena Plantaka sljedeće kolo putuju u Požegu, a Podravac dočekuje Škrljevo koje više nema pravo na kiks.

A1 kvalifikacije: raspored, rezultati, poredak, najbolji