Poznati svi sudionici playoffa ABA lige

Mornar je u 26. kolu ABA lige stigao u Laktaše na gostovanje kod ozljedama oslabljene Igokee. Momčad iz Bara trebala je pobjedu kako bi osigurala ulazak među četiri najbolje momčadi nakon regularnog dijela sezone, a to se i dogodilo. Mornar je slavio rezultatom 79:88.

Barani su imali rezultatsku kontrolu tijekom cijele utakmice, sredinom druge dionice serijom 0:8 otišla je Pavićevića ekipa na 30:38. Do poluvremena je prednost narasla i na +13.

U nastavku Igokea nije uspjela ozbiljnije priprijetiti, tek je Ilić u 36. minuti smanjio na 73:79, ali Igokea više od toga nije mogla. Needham je ubacio 18 poena uz 4 skoka, Smith je dodao 15 poena.

Cedevita Olimpija je u posljednjem kolu regularnog dijela sezone ugostila Mega Soccerbet i preokretom slavila s 85:79.

Međutim, Ljubljančanima je uz njihovu pobjedu trebao i poraz Mornara da bi se plasirali u doigravanje, ali on se nije dogodio. Momčad Jurice Golemca predvodio je fantastično raspoloženi Jaka Blažič s 30 poena te po 7 skokova i asistencija.

U polufinalu ABA lige igrat će tako Crvena Zvezda protiv Igokee, dok će drugi par činiti crnogorski klubovi – Budućnost i Mornar iz Bara.