Cibona rutinski s Hermesom

Cibona je očekivano upisala novu premijerligašku pobjedu. U zagrebačkom derbiju momčad Ivana Velića slavila je sa 122:75 protiv Hermes Analitice. Jednosmjernih 40 minuta u Draženovom domu se moglo i očekivati s obzirom na razliku u kvaliteti protivnika.

Pet minuta igre Hermes se održao na životu (15:14). U drugih pet minuta svjedočili smo seriji 17:5 od strane Vukova koji su ubrzali tempo u nastavku pa su do poluvremena već utrpali NBA-evskih 63 poena. Istina, ni Velić sigurno nije mogao biti sretan zbog činjenice da mu je jedna od najslabijih ekipa lige ubacila 49 u 20 minuta.

Cibosi su potpuno pitanje pobjednika riješili u trećoj četvrtini koju su zaključili s plus 32 na svome kontu (96:64). Posljednjih deset minuta odrađeno je u revijalnom tonu. Kod Vukova je 23 poena upisao Roko Badžim, a dva manje je ubacio Matic Rebec, ali uz to je dodao po sedam asistencija i skokova. Ivan Svoboda je s 21 poenom bio najefikasniji kod Analitičara.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com