Tjedni raspored seniorskih liga: HT Premijer liga, Prva ženska liga, Prva muška liga

KK GORICA – KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK

odigrat će se 24. siječnja 2020. u Velikoj Gorici, u Gradskoj sportskoj dvorani Velika Gorica, Rakarska ulica 19, s početkom u 18:00 sati. Arena Sport


KK SONIK PUNTAMIKA – KK ZABOK

odigrat će se 25. siječnja 2020. u Zadru, u dvorani “Jazine”, Obala kralja Tomislava 2, s početkom u 18:00 sati.


KK HERMES ANALITICA – KK ADRIA OIL ŠKRLJEVO

odigrat će se 26. siječnja 2020. u Zagrebu, u Košarkaškom centru “Dražen Petrović”, Savska 30, s početkom u 12:00 sati.


GKK ŠIBENKA – KK CIBONA

odigrat će se 26. siječnja 2020. u Šibeniku, u Sportskoj dvorani “Baldekin”, Stjepana Radića 44, s početkom u 18:00 sati.


KK SPLIT – KK DUBRAVA FURNIR

odigrat će se 25. siječnja 2020. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani “Split”, Ulica slobode 16 b, s početkom u 19:00 sati.

Alkar i Zadar su sinoć odigrali utakmicu u Sinju.


Prva ženska liga, 11. kolo

ŽKK Trešnjevka 2009 – KK FSV

će se odigrati 25. siječnja 2020. u Zagrebu, u Dvorani 3 Doma sportova, Trg K. Ćosića 11, s početkom u 19:00 sati


ŽKK Plamen Požega – ŽKK  Medveščak

će se odigrati 25. siječnja 2020. u Požegi, u Sportskoj dvorani “Tomislav Pirc”, A. Kanižlića 14, s početkom u 18:00 sati


ŽKK Zadar – ŽKK Zagreb

će se odigrati 26. siječnja 2020. u Zadru, u Dvorani 3 SC “Višnjik”, Splitska 3, s početkom u 20:00 sati


ŽKK Ragusa – ŽKK Brionka  Pula

će se odigrati 25. siječnja 2020. u Dubrovniku, u ŠD “Gospino polje” Linchensteinov put 10, s početkom u 16:00 sati


ŽKK Šibenik – ŽKK Split

će se odigrati 25. siječnja 2020. u Šibeniku, u ŠD “Baldekin”, Stjepana Radića bb, s početkom u 18:00 sati


Prva muška liga, 13. kolo

KK ZAPRUĐE – KK RIBOLA KAŠTELA

odigrat će se 26. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 12:45 sati.


KK CEDEVITA JUNIOR – KK SESVETE

odigrat će se 26. siječnja 2020. u Zagrebu, u Domu košarke Cedevita, Avenija Dubrovnik 15/26, s početkom u 18:00 sati.


KK PULA 1981 – KK JAZINE ARBANASI

odigrat će se 25. siječnja 2020. u Puli, u Domu Sportova “Mate Parlov”, Galijotska ulica, s početkom u 19:00 sati.


KK BOSCO – KK OMIŠ ČAGALJ TOURS

odigrat će se 25. siječnja 2020. u Zagrebu, u ŠSD “Boško Božić Pepsi”, Trnsko 25 a, s početkom u 17:00 sati.


KK SAMOBOR – KK RUDEŠ

odigrat će se 25. siječnja 2020. u Samoboru, u Sportskoj dvorani Samobor, Andrije Hebranga 26 a, s početkom u 18:00 sati.


AKK UNIVERSITAS – KK DUBROVNIK

odigrat će se 26. siječnja 2020. u Splitu, u Košarkaškoj dvorani KK “Split”, Ulica slobode 16 b, s početkom u 16:30 sati.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com