Prva liga: Agrodalm slavio u Puli

U premijernoj utakmici 1.kola Prve lige košarkaši Agrodalma su kao gosti slavili u Puli kod domaće Pule 1981 106:86. Izabranici Joška Garme na najbolji mogući način otvorili su sezonu. Prednost domaćina 31:26 s četiri trice okrenuo je Domagoj Matić, a jednu je dodao Damir Mijić, da bi u završnici poluvremena za prednost Agrodalma 44:41 pogodili Žužul i Ribarić. Pula 1981 je preko bivšej kadeta i juniora Cedevite Leona Dubroje izjednačila (45:45), a brzo je odgovorio Matić za seriju Agrpodalma 9:2 i prednost (54:47). Gpsti su u završnici treće četvrtine uspijeli sačuvati prednost, a susret prelomili serijom 10:1 u posljednjih pet minuta, te na kraju slavili uvjerljivu pobjedu.

Prva liga, 1. kolo, 14. listopad:

Pula 1981 – Agrodalm 86:106 (22:21; 19:23, 29:31, 16:31)

(Kompletna statistika)

Mijić je ubacio 21 poen (šut 7/10), a Matić (10 asistencija) i Nikola Baran (10 skokova) su dodali po 19. Ante Žužul je ubacio 14 poena. Kod domaćina najefikasniji Marin Đugum (12 skokova) i Kyron Anderson koji su ubacili po 20 poena.