Šanac bez šanse protiv Gorice

Momčad Josipa Sesara i dalje je jedina neporažena u Prvoj ligi. Na gostovanju u Karlovcu ekipa iz Gorice upisala je novu pobjedu. Utakmica je riješena praktički na poluvremenu kada je Gorica već imala 15 poena prednosti. Vodeća momčad lige ubacila je 14 trica, a veliki doprinos dali su igrači s klupe. Prednost je na kraju narasla i do plus 30.

Prva liga, 3. ožujka

Šanac – Gorica 61:91 (16:23, 20:28, 10:15, 15:25)

(Mileta 24(12sk) / Majcunić 24(6sk, 4as), Ćubela 14(5as))

Unatoč solidnom startu (10:6) Šanca, Gorica je ostatak susreta potpuno dominirala i na kraju očekivano slavila. Do kraja prve dionice uspjeli su Sesarovi dečki preokrenuti i povesti sa sedam koševa razlike. U nastavku je prednost rasla i do plus 17. Na veliki odmor se ipak odlazi rezultatom 36:51.

Drugi dio utakmice bio je više u revijalnom tonu. Gorica je do kraja treće četvrtine došla na plus 20, a u zadnjoj četvrtini prednost je narasla i do visokih 30 koševa razlike. Trener domaćih ipak je dao priliku mladim igračima s klupe pa je razlika na kraju nešto i narasla.