Šarić i Hezonja solidni, okršaj LeBrona i Irvinga

Pregršt utakmica u sinoćnjem izdanju NBA lige. To znači da su i naši igrači bili u akciji. Šarić je nastavio sa solidnom formom. Dario je unatoč nešto lošijem šuterskom izdanju (4-10) ubacio 15 poena i uhvatio 7 skokova u pobjedi 76ersa kod San Antonio Spursa. Hezonja je odlično iskoristio minutažu, Bogdanović je odradio svoje, Bender je bio ponešto aktivniji nego inače, a minutažu je dobio i Zubac. Utakmica večeri odigrala se u Bostonu gdje je domaćin na kraju uvjerjivo slavio protiv LeBronovih Cavsa.

Philadelphia – San Antonio 112:106 (Šarić 15 – Mills 26)

Milvaukee – Indiana 122:101 (Antetokounmpo 31 – Bogdanović 13)

Babo je imao šut 5-13 uz 0-4 za tri poena, no ubacio je solidnih 13 poena u porazu svoje momčadi kod Bucksa.

Denver – Phoenix 134:111 (Harris 36, Jokić 14 – Bender 9)

Bender je ubacio tri trice, a tome je pridodao i četiri asistencije te dva skoka.

Orlando – Houston 98:116 (Hezonja 14 – Green 27)

Hezonja je solidno iskoristio svojih 28 minuta na parketu te je ubacio 14 poena, uz nešto lošiji šut (6-14), ali uhvatio je čak devet skokova.

Lakers – Oklahoma 96:133 (Zubac 0, Kuzma 18 – George 24)

Ivica Zubac odigrao je šest minuta u porazu Lakersa od Thundera. Uspio je uputiti jedan šut prema košu te nije bio precizan, ostao je bez učinka.

Boston – Cleveland 102:88 (Rozier 20, Irving 11 – James 19, Korver 15)

Kyrie Irving izgorio je u želji da se dokaže LeBronu i društvu pa se zaustavio na samo 11 poena. No, njegova klupa je odlično reagirala, a to se pokazalo presudnim. Odlični Rozier ubacio je 20 poena s klupe i donio Bostonu pobjedu. Zanimljivo, Isaiah Thomas nije nastupio jer Cavsi ne žele riskirati ništa s njegovim procesom oporavka. Ante Žižić nije bio u sastavu.