Šibenka uvjerljiva protiv Hermesa

Košarkaši Šibenke došli su do uvjerljive domaće pobjede nad Hermes Analiticom. Na Baldekinu je s 90:64 Šibenka svladala Hermes Analiticu ostavivši je na nuli, dok su narančasti sada na omjeru 2-2, sa stopostotnim učinkom u svojoj dvorani u koju su na subotnji dvoboj mogli i neki gledatelji.

Osim početnih 0:3, Šibenka je stalno bila u vodstvu, a prvo dvoznamenkasto (21:11) imala je nakon šest minuta igre. U nekoliko navrata narančasti su imali i +14, da bi u posljednjoj četvrtini otišli  i na preko 20 poena prednosti. Kontrolirali su, dakle, utakmicu i rezultat i na koncu upisali zasluženu pobjedu.

Miković s 20 i Henrik Širko s 19 poena i 11 skokova predvodili su Šibenčane do pobjede. Krapić je kod poraženih bio najefikasniji sa 17 poena.