Sjajan debi Gabrića za novu momčad!

Nakon što je Poljsku zamijenio Njemačkom i obukao dres Oldenburga, Tomislav Gabrić već je debitirao za novu momčad i to na izvanrednan način!

U 26. kolu BBL lige Wurzburg je ugostio Oldenburg, a gosti su u pravom smislu riječi pregazili svoje domaćine. Do poluvremena je Mladena Drijenčića imala 15 poena razlike, a ta prednost je do kraja susreta narasla na nestvarnih +50. Krajnji rezultat bio je 66:116.

Hrvatski košarkaš Tomislav Gabrić debitirao je praktički ‘iz aviona’. Drnišanin je na parketu proveo 18 minuta i u njima ubacio čak 20 poena (trica 6/8) uz 2 skoka i 1 asistenciju za valorizaciju 19.

Oldenburgu je ovo bila 20. pobjeda u sezoni, dok su do sada izgubili samo 6 utakmica te drže četvrto mjesto Bundeslige. Wurzburg je trenutno na 15. mjestu uz omjer 8:18.