Škrljevo ostvarilo važnu pobjedu protiv Vrijednosnica Osijek

13. kolo HT Premijer lige donijelo je dvoboj Škrljeva i Vrijednosnica Osijek. Utakmica je bila od velike važnosti za košarkaše Škrljeva, koji su ostvarili veliku i važnu pobjedu te su time povratili izgubljeno samopouzdanje. Slavili su rezultatom 79:66.

Škrljevo – Vrijednosnice 79:66

Domaćini su odlično ušli u utakmicu te su već na završetku prve dionice imali šest poena razlike, a u drugoj četvrtini su nastavili igrati dobro te su na predah otišli s razlikom od devet poena (43:34).

U trećoj četvrtini domaćini padaju u igri, što koriste gostujući igrači, kojima uspjeva smanjiti razliku na samo tri poena na ulazu u zadnjih deset minuta. Škrljevo ipak nije dozvolilo potpuni preokret te je u zadnjoj četvrtini razbilo goste rezultatom 20:10 te tako upisalo važnu i prijeko potrebnu pobjedu kod kuće.

Kod gostiju su bolji od ostalih bili Abu-Abdul Malik s 19 poena i Ante Gospić s 13 poena i šest skokova. U redovima pobjedničke momčadi je najbolji bio Stipe Krstanović s osam poena, 14 skokova i četiri asistencije, David Ušić je zabio 14 poena uz tri skoka, a Yacoubou Achraf 17 poena uz šest skokova.