Škrljevo otvorilo 14. kolo pobjedom

Škrljevo je stiglo do još jedne pobjede. U Zagrebu su bili bolji od Hermes Analitice rezultatom 77:84. Susretom Škrljeva i Analitičara otvoreno je 14. kolo, a gosti su tako stigli do osme pobjede (8-5) i privremeno zasjeli na četvrto mjesto.

HT Premijer liga, 14. kolo, 26. siječnja

Hermes Analitica – Škrljevo 77:94 (22:22, 19:19, 13:25, 23:18)

(Svoboda 17, Rajić 16- Perković 20, Konjević 14)

Utakmica je bila u egalu prvu i drugu dionicu. Da je tome tako govori nam i rezultat nakon prvih deset minuta (22:22), odnosno na poluvrijeme se otišlo također s izjednačenim rezultatom 41:41. No u nastavku igre, odnosno u trećoj dionici Škrljevo je ‘prelomilo’ utakmicu serijom 13-0. Iako se Hermes Analitica u posljednjoj četvrtini približila na samo koš zaostatka, ekipa Škrljeva je do kraja susreta održavala prednost i uzela važne bodove iz Zagreba.