Split poražen u Mostaru [VIDEO]

Košarkaši Zrinjskog slavili su kod kuće u derbiju Druge ABA lige protiv Splita. Splićani su porazom (80:72) trenutno na petom mjestu s omjerom 5-5 i za sada nisu u playoff zoni. Mostarci su pak na pretposljednjem 11. mjestu s tri pobjede. U drugom poluvremenu je domaća momčad stekla prednost u inače vrlo izjednačenom susretu premda su Splićani vodili s tri poena razlike nakon prvih 20 minuta.

Plemići su na kraju slavili s 80:72, a do novih bodova ih je predvodio Marko Ramljak s 18 poena i četiri ukradene lopte. Aleksandar Todorović je dodao 13 poena. Kod Žutih su se istaknuli Pavle Marčinković sa 16 poena i šest skokova i Michael Cobbins s 15 poena i osam skokova, dok je ostatak momčadi bio indisponiran.