Težak poraz Vrijednosnica u Slovačkoj

Vrijednosnice Osijek upisale su poraz na gostovanju u Slovačkoj u sklopu četvrtfinala Alpe Adria Kupa. Levicki Patrioti slavili su rezultatom 103:62.

BC Levicki Patrioti – KK VROS Osijek 103:62  (22:16, 29:17, 23:13, 29:16)

BC Levicki Patrioti: Davis 17, Bachna 5, Krajčović 5, Benjamin 12, Pita 25, Lawrence 9, Bojanovsky 14, Žiak 12, Adamik 2, Volarik 2

VROS Osijek: Ihrin 10, Mandić 2, Boras 0, Dmitrović 3, Perić 10, Abu Malik 6, Šango 5, Darlin 2, Vrkić 12, Gospić 12

Težak poraz doživjeli su košarkaši Vrijednosnica. Držali su se Brokeri prvih 10 minuta dok su mogli energetski parirati domaćinu, no nakon toga je uslijedio raspad. Levice su zagospodarile parketom te su iz minute u minutu podizale prednosti. Slovaci su u drugom dijelu imali odgovor na svaki pokušaj gostujuće momčadi da se vrati u utakmicu.

Uzvrat je na rasporedu 11. veljače u 18 sati u dvorani Gradski vrt.