Zabok bez većih problema slavio protiv Alkara

Alkar je na krilima slavlja protiv Šibenke stigao na gostovanje kod Zaboka, ali momci Ivana Tomasa suvereno su ‘obranili’ svoj teren i slavili s 76:62 te zadržali nadu za plasmanom u playoff.

Nakon izjednačene prve četvrtine, u drugoj je Zabok napravio ključnu razliku. Gosti su limitirani na samo 10 ubačenih poena u tom razdoblju, Zabočani su postigli 21, što im je donijelo prednost na poluvremenu 39:26.

Početkom nastavka domaćini su otišli i na +20, uspio je Alkar u posljednjoj četvrtini smanjiti i na – 8, ali Sinjani više od toga nisu mogli napraviti. Zabok je slavio rezultatom 76:62, čime je i u trećoj ovosezonskoj utakmici bio bolji od Alkara.

Izvrstan je bio Petar Marić koji je brojao do 19 uz šut iz igre 7/12, a vrlo dobru rolu s klupe je pružio Andro Anzulović koji je postigao 13 poena te uhvatio 5 skokova. Echols je kod Sinjana ubacio samo 7, a najbolji pojedinac je bio Granić s 13 poena.

Cijelu statistiku možete pogledati OVDJE.