Utorak, 21 rujna, 2021
More

POPULARNE OBJAVE

Zabok bez većih problema slavio protiv Alkara

Alkar je na krilima slavlja protiv Šibenke stigao na gostovanje kod Zaboka, ali momci Ivana Tomasa suvereno su ‘obranili’ svoj teren i slavili s 76:62 te zadržali nadu za plasmanom u playoff.

Nakon izjednačene prve četvrtine, u drugoj je Zabok napravio ključnu razliku. Gosti su limitirani na samo 10 ubačenih poena u tom razdoblju, Zabočani su postigli 21, što im je donijelo prednost na poluvremenu 39:26.

Početkom nastavka domaćini su otišli i na +20, uspio je Alkar u posljednjoj četvrtini smanjiti i na – 8, ali Sinjani više od toga nisu mogli napraviti. Zabok je slavio rezultatom 76:62, čime je i u trećoj ovosezonskoj utakmici bio bolji od Alkara.

Izvrstan je bio Petar Marić koji je brojao do 19 uz šut iz igre 7/12, a vrlo dobru rolu s klupe je pružio Andro Anzulović koji je postigao 13 poena te uhvatio 5 skokova. Echols je kod Sinjana ubacio samo 7, a najbolji pojedinac je bio Granić s 13 poena.

Cijelu statistiku možete pogledati OVDJE.