Euroliga (Ž): Marija Režan 4+4+2 protiv aktualnog europskog prvaka

U 11. kolu skupine A Eurolige USK Prag Marije Režan poražen je na gostovanju u Rusiji od aktualnog europskog prvaka UMMC Ekaterinburga rezultatom 88:65.

Ruska ekipa bolje je ušla u susret i već nakon prvih 10 minuta rezultat na semaforu prokazivao je 29:16 u korist domaćina. U nastavku susreta Ekaterinburg je rutinski kontrolirao ritam utakmice te nastavljao povećavati svoju prednost sve do konačnog rezultata, ne dozvolivši Pragu  priliku za povratak u susret .

U redovima ruske ekipe najefikasnije su bile Emma Meesseman sa 20 poena  te Allie Quigley sa 17, dok se kod Praga istakla  Cristina Ouvina sa 14 poena, 8 skokova i  4 asistencije, po 12 poena dodale su  Brionna JonesValeriane Vukosavljević.
Hrvatska reprezentativka Marija Režan na terenu je provela nešto više od 18 minuta i postigla 4 poena uz 4 skoka, 2 ukradene lopte i jednu blokadu.
Napomenimo kako su obje ekipe tri kola prije kraja grupne faze  već osigurale plasman u 1/4 finale najelitnijeg klubskog natjecanja.