Zrinjski nije uspio preokrenuti u Srbiji

Košarkaši Zrinjskog poraženi su na gostovanju u Vršcu u utakmici sedmog kola Druge ABA lige. Domaćini su dominirali tijekom cijelog susreta, a Zrinjski se kasno probudio u posljednjoj četvrtini te je samo uspio ublažiti poraz. Završilo je rezultatom 80:72 u korist Vršca.

Vršac – Zrinjski 80:72 (23:21, 18:11, 27:17, 12:23)

(Kutlešić 18, Ostojić 15 – Sokolović 15, Šutalo 12)

Vršac je dominirao tijekom prvih 30 minuta. Mostarci kao da su bili u nižoj brzini što je već postao običaj na gostovanjima u ABA 2 ligi. Nakon prvih 30 minuta igre semafor je pokazivao plus 19 za domaćine. Početkom posljednje dionice proradio je šut Zrinjskom, a i podigli su nivo agresivnosti u obrani što se odmah osjetilo rezultatski. Gosti su uspjeli doći na samo minus pet dvije minute prije kraja.

Ipak, Vršac je tricom nezaustavljivog Kutlešića razriješio sve dvojbe oko pobjednika.