A2 Centar: Lovro Mazalin ubacio 41 poen

Kako je Gorica već ranije osigurala naslov prvaka i kvalifikacije za prvu ligu, a Podsused je siguran putnik u B ligu, ovo kolo bilo je lišeno rezultatske neizvjesnosti.

Podsused – Gorica 73:85 (22:24; 36:44; 57:72)

Podsused: Jesenko 5, Dragozet 2, Anić 2, Novosel 5, Brčina 9, Vukoja 2, Gluhak 8, Katić 2, Harapin 11, Grabarić 23, Smolčić 4.
Gorica: Majcunić 4, Gazić 4, Grill 8, Bundović 8, Herendić 9, Kuga 5, Svoboda 9, Tušek 11, Papac 6, Pašalić 6, Primorac 15, Urli.

U dvoboju prvoplasirane i posljednje momčadi lige slavili su prvaci iz Gorice. Domaćin je pružio dobar otpor iako su igrali bez ponajboljeg igrača, Marka Nemeca. Veteran Jurica Grabarić bio je najefikasniji u redovima Podsuseda s 23 poena. Kod gostiju samo se Nikola Urli nije upisao u strijelce, a najviše je ubacio Nino Primorac (15p).

Rudeš – Maksimir 70:75 (20:21; 39:38; 51:61)

Rudeš: Matolić, Gržinić 4, Savić 3, Jelaska 5, Galić 17, Majić, Zadro, Prgomet 8, Dmitrović 11, Ljubičić, Štirjan 5, Ćutuk 17.
Maksimir: Kragulj 29, Krajačić, Anić 6, Poljak, Šutalo 9, Kravos 16, Karmelić 14, Vukićević 1, Stipanović, Lacić.

Maksimir je stigao do desete prvenstvene pobjede na gostovanju u Rudešu. Ključna se pokazala treća četvrtina gdje su gosti stvorili deset poena prednosti. Do pobjede ih je predvodio Goran Kragulj s 29 poena. Za Rudeš najefikasniji su bili Galić i Zvone Čutuk sa 17.

Zapad – Hermes Analitica 103:110 (21:35; 50:69; 76:96)

Zapad: Smiljanić 3, Zadravec 8, Markočić 16, Marić 12, Slivonja 4, Krešić, Čar 11, Turić 13, Čolak 17, Buljević 7, Ivšić, Pavković 12.
Hermes Analitica: Ivanešić, Marcelić 23, Mandić, Repar 2, Stanić 8, Graovac, Perković 13, Penić 26, Šunjić 2, Gažić 4, Rajić 32.

U izrazito efikasnoj utakmici Hermes Analitica je slavila na gostovanju kod Zapada. U prvom poluvremenu gosti su ubacili čak 69 poena, a na isteku treće četvrtine rezultat je glasio visokih 76:96. Do kraja utakmice ritam je malo splasnuo, a domaćin je ublažio poraz. Julijan Rajić za Hermes ubacio je 32 poena, Ivan Penić 26, a Marko Marcelić 23. Kod gostiju veteran Frano Čolak bio je najefikasniji sa 17, a Markočić je ubacio 16.

Samobor – Bosco 72:74 (16:17; 32:34; 51:60)

Samobor: Levanić B. 2, Vranić 2, Gionecheti 21, Gašparac 11, Šilobod, Imbert 2, Levanić M., Nakić 19, Guteša 2, Belamarić, Šuvaković 3, Mandalinić 10.
Bosco: Reljanović 8, Knez 1, Kuga 7, Anzulović 15, Mijić 6, Linde 2, Šapro, Šujica 10, Mujkanović 5, Bubalo 27, Čulek 3.

U napetoj utakmici u Samoboru Bosco je došao do pobjede u triler završnici te upisao 11. prvenstvenu pobjedu. Gionecheti s 21 poenom i Mihovil Nakić s 19 predvodili su poražene. Za goste najefikasniji je bio Ante Bubalo s 27.

Kaptol – Zrinjevac 72:75 (22:17; 36:36; 52:59)

Kaptol: Češkić 3, Baričević 17, Jelčić 4, Ražov 3, Andrijević 12, Gašpar 4, Poslek, Božić 9, Helbich 24, Salopek, Ljubičić 8.
Zrinjevac: Skokna 19, Lučić, Obrvan, Kumanović 11, Kvesić 2, Zadravec 2, Slavica 29, Tomić 8, Ćuže, Maričević 4.

Zrinjevac je uspio upisati pobjedu bez Ciboninih prvotimaca na gostovanju kod Kaptola. Mladi reprezentativac Nik Slavica bio je najefikasniji s 29 poena, a pratio ga je Bruno Skokna s 19. Osma je to pobjeda gostiju u 12 susreta nakon što su u sezonu ušli s 10 uzastopnih poraza. Kaptol je predvodio Zoran Helbich s 24 poena.

Mladost – Dubrava 89:81 (19:13; 43:37; 65:51)

Mladost: Mikšić 2, Šabić12, Đurinović 2, Vučić, Zebić 3, Pešut 5, Lončar 4, Gašpert, Solomun 13, Mazalin 41, Živko 7.
Dubrava: Škara 5, Perić 15, Mikulić 2, Bešlić 12, Vodopija 22, Oršanić 4, Nimac, Tomas 6, Marić, Pavlović 15, Filić, Kos.

U dvoboju momčadi s vrha ljestvice Mladost je slavila protiv Dubrave s osam razlike. Bio je to dvoboj koji je odlučivao o trećem mjestu, ali Mladostaši su ubacili tri poena premalo. Na isteku treće četvrtine imali su 14 poena prednosti, ali su na kraju ispustili željenu razliku. Najbolju utakmicu sezone odigrao je Lovro Mazalin koji je ubacio čak 41 poen. Dubravu je predvodio Ivan Vodopija s 22.