ABA 2: Split poražen na gostovanju u Novom Pazaru

Košarkaši Splita doživjeli su drugi uzastopni poraz. Nakon Zaboka u prvenstvu Hrvatske momčad Ante Grgurevića poražena je u Novom Pazaru. U drugom kolu Druge Aba lige svladao ih je Novi Pazar 92:85 (21:25, 19:13, 21:24, 31:23). Domaći su tri minute prije kraja imali 84:76, a onda su ‘žuti’ minutu i pol prije kraja stigli na 84:81. Pri tom rezultatu Mateo Kedžo je imao tricu za izjednačenje, no nije zabio i priči je bio kraj.

Odličnu utakmicu odigrao je Pavle Marčinković, ali osjetio se pad splitske igre nakon njegovog isklučenja zbog pete osobne pogreške. Napokon su nešto više pokazala i pojačanja, Rikić s 14 i Cunningham koji je ubacio 15 poena.

Split: Perković 7, Kalajžić 8, Rebić 3, Kedžo 14, Cunningham 15, Runjić, Marčinković 22, Bajo 2, Morris, Rikić 14