Agrodalm bolji od Kvarnera

Zagrebački Agrodalm upisao je laganu pobjedu na gostovanju u Rijeci. Novom pobjedom gosti su, uz Goricu, i dalje stopostotni. Kvarner je već na poluvremenu imao 14 poena zaostatka, a u posljednjoj četvrtini se igra Riječana potpuno raspala. Agrodalm je na kraju slavio s konačnih 71:106.

Prva liga, 4. kolo, 4. studeni
Kvarner 2010 – Agrodalm 71:106 (18:27, 18:23, 24:30, 11:26)

Kvarner 2010: Kučan 15, Delpin 6, Brajdić 8, Vucić 10, Krstinić 6, Odak 4, Šamanić 6, Ferenčić 12, Šibenik, Cvitković, Marinčić, Ćavar 4

Agrodalm: Ribarić 12(12as, 7sk), Matić 22, Baran 13, Žužul 12, Ceraj 17, Salopek, Devčić 7, Mijić 13, Jelinić 9, Lončar 1

Izabranici Joška Garme nastavili su s odličnim igrama. Do poluvremena su već stvorili 14 poena prednosti, a u nastavku su samo tu prednost povećavali. Bodove su, prije svega, osvojili momčadskom igrom. Naime, čak šest igrača postiglo je dvoznamenkasti broj poena. Obrana domaćina se u drugom poluvremenu potpuno raspala pa su tako Zagrepčani nakon četiri kola bez poraza.

U idućem kolu Kvarner gostuje kod Rudeša, a Zagrepčani dočekuju Istrauni.