Agrodalm rutinski protiv Borova

Bez većih problema Agrodalm je savladao Borovo, i tako ostao u utrci za drugo mjesto. Već nakon prvih deset minuta bilo je jasno da Borovo nema velike šanse u ovoj utakmici, a treneru Jošku Garmi ukazala se prilika da pruži minutažu svim igračima.

Prva liga, 13. kolo, 10. veljače

AGRODALM-BOROVO 101:71(32:16,26:15,23:21,20:19)

AGRODALM: Mijić 20, Perić 6, Ćosić, Gržinić 11, Salopek 10, Matić 10, Ribarić 17, Ceraj 2, Lončar 2, Žužul 6, Baran 17

BOROVO: Brocić, Jovanović,Šarac 3, Bobinac 7, Boras 14, Bekavac 7, Benković 2, Žulj 4, Kapović 6, Kovač 8, Vuković, Radoš 20

Na poluvremenu je na semaforu svjetlilo 58:31,  da bi se do kraja konačna razlika popela do ogromnih 101:71. Borovu tako ostaje grčevita borba za ostanak u ligi, i svoju će priliku morati tražiti protiv sebi ravnih ekipa, uz nadu da će im se vratiti ozlijeđeni Ljubomir Miljanić i Mario Rajšić, članovi udarne petorke.

Agrodalm je predvodio Damir Mijić s 20 poena, dok su Dorian Ribarić i Nikola Baran dodali svaki po 17 poena. Kod Borova Dino Radoš postigao je 20, a Juraj Boras 14.