Babo odličan u pobjedi Indiane

Indiana Pacersi našeg Bojana Bogdanovića su na svom terenu ostvarili laganu pobjedu. Pobijedili su New York Knickse rezultatom 115:97.

Indiana Pacers – New York Knicks 115:97 (31:19, 35:21, 29:25, 20:32)

Young 20p (6sk, 2ol), Bogdanović 19p (2sk, 2as), Oladipo 16p – Hernangomez 14p (10sk, 3as), Beasley 13p, McDermott 12p

Indiana je vrlo dobro ušla u utakmicu, dobrom igrom je već na kraju prve četvrtine uspjela ostvariti dvoznamenkastu prednost.

Pacersi su u drugoj četvrtini nastavili puniti koš Knicksa, o čemu dobro govori rezultat na kraju druge četvrtine. Njihova prednost na poluvremenu je iznosila ogromnih plus 26 poena razlike. Ta prednost se u nastavku samo povećavala, na najviših plus 30 na ulasku u zadnju četvrtinu.

U zadnjih 12 minuta su Pacersi ušli malo opuštenije, što je Knicksima omogućilo da smanje prednost na konačnih plus 18 poena.

Najefikasniji u ekipi Indiane je bio Thaddeus Young s 20 poena i šest skokova, a još jednom odličnom partijom mu se pridružio Bogdanović, ubacio je 19 poena uz po dva skoka i asistencije za 29 minuta na parketu.

U redovima Knicksa, koji nisu mogli računati na dva vrlo važna igrača, Kristapsa Porzingisa i Tima Hardawaya Jr., vrijedi spomenuti Willyja Hernangomeza, koji je ostvario double-double učinak, postigao je 14 poena uz deset skokova, dok je Michael Beasley dodao 13 poena.