Druga liga Istok: Đakovo i dalje bez poraza

Đakovački košarkaši u derbiju kola na svom su terenu bili bolji od Rekord Tima, uvjerljivim rezultatom 99:73. Čak 19 trica postigli su igrači domaće ekipe, dok s druge strane gosti nisu našli načina kako se suprotstaviti brzoj i agresivnoj igri domaće ekipe. Neizvjesno prvo poluvrijeme vidjeli su gledatelji u Đakovu, da bi utakmica bila riješena u trećoj četvrtini kada je Đakovo pobjeglo na +16 te prednost u zadnjoj četvrtini samo povećalo. Ivan Miličević s 32 poena(6 trica) te Antun Hrkač s 21 i Kristijan Vladović s 19 poena predvodili su domaće, a kod gostiju prvi strijelac lige, Matej Karlović postigao je 24, a Bruno Čelebija 22.

Belišćani su demolirali novog drugoligaša iz Slavonskog Broda. Već u prvoj četvrtini prednost crvenih bila je 31:10 i bilo je jasno pitanje pobjednika. Iako su gosti u drugoj četvrtini pokazali neke znakove života, opet su u trećoj Belišćani pokazali zube i dobili treći period sa 35:11 i sve ostalo bila je igra mačke i miša. Toni Gradinjan s 22 poena predvodio je domaće, Luka Šarić dodao je 18, a Marko Mikulić i Goran Vidaković svaki po 17 poena. Kod gostiju Klaić i Tomislav Grgić svaki po 10 poena.

Osječki sokol na domaćem je terenu poražen od Požege. Iskusniji gosti nisu dozvolili nikakvo iznenađenje  pa su tako riješili oba poluvremena u svoju korist. Andrej Bačić s 31 poenom i Patrik Maskaljević s 24 bolji od ostalih kod domaćih, a u redovima Požege najviše poena postigli su Martin Bušić 19 i Dino Hofman 14.

U posljednoj utakmici u Vukovaru, gosti iz Županje tek su nakon produžetka došli do pobjede. Gotovo cijela utakmica protekla je u neizvjesnosti, svaka je ekipa dobila po dvije četvrtine, no u produžetku mirniji su bili gosti iz Županje. Predvodio ih je Josip Mitrović s 26  poena, a Ivan Erslan dodao je 23. Kod domaćih Patrik Bjelanović i Matija Matijević zabili su svaki po 19 poena.

U ovom kolu slobodna je bila ekipa Vinkovaca.

Druga liga Istok, 6.kolo:

Đakovo-Rekord Tim 99:73

Đakovo: Ivan Miličević 32, Antun Hrkać 21, Kristijan Vladović 19, Ivan Car 9, Stjepan Hajduković 8, Toni Radoš 5, Matija Prša 3, Marko Tadić 2, Matej Blažević , Marko Martinović , Luka Dujmić , Mario Hardi

Rekord Tim: Matej Karlović 24, Bruno Čelebija 22, Saša Radosavljević 14, Filip Grgić 10, Kristian Pavošević 2, Domagoj Junačko 1, Dražen Lončarić , Darko Krištija , Darko Šikić , Patrik Čukić , David Eđed , Dorian Kulaš

Belišće-Slavonski Brod 1946 95:55

Belišće: Nino Gradinjan 22, Luka Šarić 18, Goran Vidaković 17, Marko Mikulić 17, Bruno Funtak 7, David Đolić 7, Zvonimir Blažević 4, Ante Soldo 3, Alen Branković , Domagoj Cerjak , Kristijan Preglej , Damir Markota

Sl.Brod 1946: Ivan Klaić 10, Tomislav Grgić 10, Krešimir Bradić 9, Darko Končić 8, Stefano Čiča 7, Luka Grgić 6, Svan Stojsavljević 3, Jure Grgić 2, Domagoj Norac , Dominik Čančar , Domagoj Ferić

Osječki sokol-Požega 84:107

Osječki sokol: Andrej Bačić 31, Patrik Maskaljević 24, Ivo Vincetić 13, Mihael Nikolić 5, Petar Sušac 4, Marko Vincetić 4, Tadej Tomljanović 2, Luka Brezničar 1, Ivor Mlinarević , Mislav Kordić , Andrija Premec , Patrik Zetović

Požega: Martin Bušić 19, Dino Hofman 14, Goran Benić 13, Eugen Bagarić 12, Fabijan Ereiz 11, Sven Abramović 8, Dario Pejnović 8, Oliver Pudić 8, Krešimir Herceg 8, Matej Bošković 3, Karlo Duvnjak 2, Domagoj Lovrić 1.

Vukovar-Županja 95:97 P

Vukovar: Patrik Bjelanović 19, Matija Matijević 19, Jurica Tokić 16, Luka Ilić 10, Dominik Kajba 10, Aleksandar Pejaković 9, Filip Bjelanović 7, Kristijan Berišić 3, Božidar Čalušić 2, Robert Ragač , Matej Duspara , Ivan Grbavac

Županja: Josip Mitrović 26, Ivan Erslan 23, Filip Oršolić 19, Ivan Stjepanović 13, Marin Tomić 9, Matej Kuprešak 4, Marko Gvozdić 3, Borna Filipović , Ante Ivkić , Anđelko Župarić.