Bojan Bogdanović starter u pobjedi Netsa protiv Maccabija

Jutros su u Barclays Centru Brooklyn Netsi pobijedili u predsezonskoj utakmici Maccabi rezultatom 111:94. Bojan Bogdanović je u prvoj utakmici za svoj novi klub započeo u početnoj petorci i za 26 minuta uzeo je osam šuteva za isto toliko poena.

Brook Lopez, Joe Johnson i Deron Williams su u prvom poluvremenu postigli kombinirano 29 poena za vodstvo NBA momčadi od 59:47. U trećem dijelu su tu prednost malo povećali da bi posljednjoj četvrtini Maccabi odigrao ravnopravni period.

Lopez je na kraju postigao 20 poena, Wiliams 17, Johnson 14 dok su Mirza Teletović i Andrej Kirilenko postigli po 13 koševa. Izraelce je predvodio Jeremy Pargo s 27 ubačaja, 7 asistencija i 6 skokova.

Maccabi - Nets

Još je 22 dana do početka regularnog dijela NBA sezone. Sljedeću utakmicu Netsi igraju 13. listopada u Kini protiv Sacramento Kingsa.