Bosco pregazio Puntamiku i ušao u HT Premijer ligu!

Košarkaši Bosca uvjerljivo (78:58) su svladali Puntamiku te će sljedeće sezone nastupati u HT Premijer ligi!

Momčad Ivana Tomasa u utakmicu je ušla sa šest koševa zaostatka iz prvog susreta. Sredinom druge četvrtine, na krilima Luke Babića, po prvi puta odlaze na sedam koševa razlike te preuzimaju vodstvo u ukupno rezultatu.

Puntamika je uspješno držala korak s Boscom sve do 31. minute utakmice kada domaćini rade seriju 23:4 i odlaze na 22 koša razlike (74:52).

Prvo ime susreta bio je sjajni Luka Babić s 25 poena i sedam skokova, Luka Katura upisao je još jedan dobar nastup – susret je završio sa 17 koševa i 8 skokova, a po 11 koševa postigli su Petar Babić (sedam asistencija) i Ante Smolić (devet skokova).

Kod gostiju su se izdvojili Petar Marić sa 14 poena, devet skokova i šest asistencija, dok su Banić i Šarlija postigli 11 poena.