Košarkaši Budućnosti su u prepunoj Morači dočekali velikog rivala, crno-bele iz Beograda.

ABA liga, 7. kolo, 18. studeni

Budućnost – Partizan 75:71 (26:16, 14:14, 14:22, 21:19)

(Clark 20(6sk), Gordić 10(6as) – Janković 15(6sk), Gagić 10(6sk)

Dobar početak Budućnosti, domaći su odmah pokazali puno bolju igru te su na kraju prvih deset minuta već imali velikih plus deset poena razlike. U drugoj četvrtini je uslijedila dobra igra obje momčadi, te je četvrtina završila izjednačenim rezultatom (14:14), što je značilo da će crnogorska momčad na odmor razlikom od deset poena.

U nastavku puno bolja, brža i dinamičnija igra Partizana, koji se budi te se pokušava vratiti u utakmicu, što im vrlo dobro uspijeva. Na ulasku u zadnjih deset minuta su imali samo dva poena zaostatka. No to nije bilo dovoljno, Budućnost u zadnjoj četvrtini opet slaže konce te na krilima Clarka, Gordića i Nikolića utakmicu ipak mirno privodi kraju te pobjeđuje rezultatom 75:71.

Budućnost je ostvarila šestu pobjedu (6-2), dok je Partizan u osam kola upisao polovični učinak (4-4).