Cedevita i dalje neporažena u HT Premijer ligi

U šestom kolu HT Premijer lige Cedevita je u Košarkaškom centru Dražen Petrović svladala Adria Oil Škrljevo 86:79 te je u spomenutom natjecanju i dalje bez poraza.

Momčad trenera Ivana Kapova prvu je četvrtinu završila s vodstvom 29:12. Međutim, gosti su već u 22. minuti tricom Ivana Kučana poveli 45:42. U zadnju četvrtinu Cedevita je naposljetku ušla s vodstvom 59:57. Polaganjem Coreya Spencea Škrljevo je potom izjednačilo na 59:59, no domaćini su onda uz dva poena Domagoja Bošnjaka i pet poena mladog Matea Vidovića napravili seriju 7-0.

Gosti su kasnije dolazili na tri i četiri poena zaostatka, no kad su Cedeviti trebali poeni da spriječi preokret tu su bili Bošnjak i Toni Perković.

U dresu pobjednika Bošnjak je upisao 22 poena i sedam skokova, Tyler Wideman ubilježio je 17 poena i devet skokova, Perković 14 poena i šest asistencija, a Andrija Ćorić 13 poena i četiri skoka.

Na strani Adria Oil Škrljeva 19 poena ubacio je Achraf Yacoubou, ali je najefikasniji bio Stipe Krstanović sa 7 poena, 14 skokova i 4 osvojene lopte.