Borovo pružilo solidan otpor vodećoj momčadi

Momčad Josipa Sesara nije dozvolila nikakvo iznenađenje protiv mlade ekipe Borova. Iako je domaćin prvu četvrtinu bio bolji (19:18), već u drugih deset minuta stvari su sjele na svoje mjesto i Goričani su preuzeli konce igre i do poluvremena pobjegli na plus 13.

Prva liga, 12.kolo, 3. veljače

Borovo – Gorica 74:99 (19:18,15:29,27:30,13:22)

BOROVO: Brocić 13, Jovanović, Šarac 5, Bobinac, Boras 9, Miljanić 8, Bekavac, Rajšić 9, Žulj 4, Kapović 2, Kovač 12, Radoš 12

GORICA: Jukić, Majcunić 14, Mikolaš, Petrović, Prgomet 17, Mašić 4, Vrlika 9, Penić 13, Papac 9, Baković 14, Ćubela 16, Mikšić 6

U drugom poluvremenu preslika druge četvrtine. Malo po malo gosti su nabijali razliku, dok igrači trenera Gunjevića nisu imali nikakvih ideja kako ih zaustaviti pa je razlika konstantno bila oko 20 poena za goste. Bilo je jasno da će domaćin svoje bodove spasa morati tražiti protiv sebi ravnih ekipa, iako je danas pružio dosta dobru partiju, dok je Gorica nastavila svoj stopostotni niz i odličnu formu.

Srđan Brocić s 13, Dino Radoš i Toni Kovač s 12 poena bolji od ostalih kod Borova, dok je goste  predvodio Ljubo Prgomet sa 17 poena, a Ivan Ćubela dodao je 16.