Škrljevo svladalo Šibenik na krilima Konjevića

Košarkaši Škrljeva su na krilima odličnog Konjevića upisali pobjedu nad košarkašima Šibenika koji su doživjeli treći poraz u sezoni. U dinamičnoj i izjednačenoj utakmici pobjeda je otišla na stranu Škrljeva koje je slavilo rezultatom 86:80.

HT Premijer liga, 15. kolo, 3. veljače

Škrljevo – Šibenik 86:80 (22:19, 22:25, 18:18, 24:18)

ŠKRLJEVO: Šarac, Štemberger 20, Barnjak 9, Ušić 5, Boban 5, Hrnjkaš, Perković 10, Konjević 26, Radunić 9, Furlan, Janc 2, Vranković.
GKK ŠIBENIK: Radovčić, Šarić 2, Vitali 10, Gulin, Bašić 6, Bundović 18, Pandurić 18, Jelić, Mileković 15, Nakić 11, Paić.

Nakon prve dionice domaćini su vodili tri razlike, no gosti su zaostatak nadoknadili u drugoj četvrtini te su na odmor otišli sa rezultatom 44:44.

Ostatak utakmice je donio jednaku neizvjesnost kao i prvi dio, treća četvrtina je također završila izjednačenim rezultatom, a o pobjedniku se odlučivalo u posljednjim sekundama.U penal završnici domaćini su pokazali mirnoću, a sudbinu Šibenčana zapečatio je Konjević. Domaću ekipu do pobjede su predvodili Davor Konjević sa 26 poena  i Siniša Štemberger sa 20 poena. Kod gostiju su najefikasniji bili  Filip Bundović i Luka Pandurić sa 18 poena.