Noćas su na NBA parketima odigrane tri utakmice doigravanja, a najzanimljivije bilo je u Brooklynu, gdje su Netsi nakon produžetka svladali Atlanta Hawkse i tako izjednačili seriju na 2:2.

I dok smo u prvom poluvremenu gledali vrlo izjednačen dvoboj, nastavak je donio bolje Hawkse, koji su se sredinom treće dionice uspjeli odvojiti na visokih 76:64. Do kraja tog perioda igre, Alan Anderson sa šest uzastopnih koševa smanjuje zaostatak Netsa na minus osam, da bi potom na ulazu u posljednjih deset minuta, tricama Derona Williamsa, Bojana Bogdanovića i ponovno Andersona, Brooklyn serijom 13:2 stigao do poravnanja (85:85).

Egal je potrajao do samog kraja susreta, a potom se ušlo u produžetak u kojem su pak bolje reagirali Netsi i s konačnih 120:115 izjednačili seriju na 2:2.

Deron Williams s 35 koševa i sedam dodavanja bio je najzaslužniji za slavlje Netsa, dok je Brook Lopez ubacio 26 poena uz 10 skokova. Naš Bojan Bogdanović postigao je 15 koševa (šut 6/12, 3/6 za tricu), kojima je dodao šest skokova i tri dodavanja. Kod Atlante Jeff Teague i DeMarre Carroll ubacili su po 20 koševa.

U ostalim susretima večeri, vrlo zanimljivo bilo je u Chicago, gdje su Milwaukee Bucksi priredili iznenađenje i pobjedom 94:88 protiv Bullsa izborili šestu utakmicu u Milwaukeeju, nakon što su gubili 0:3 u seriji. Michael Carter-Williams s 22 i Khris Middleton 21-im košem bili su najefikasniji kod Bucksa, dok su Bullse predvodili Pau Gasol s 25 ubačaja i 10 skokova te Jimmy Butler s 20 koševa i 10 skokova.

U Portlandu su se domaći Trail-Blazersi spasili metle i smanjili rezultat protiv Memphisa na 3:1. Do prve pobjede nad Grizzliesima vodio ih je Damian Lillard s 32 koša i sedam asistencija, dok je Marc Gasol je s 21 poenom, sedam skokova i šest asistencija bio najbolji pojedinac u redovima Memphisa.