Još jednu dojmljiva predstava Jusufa Nurkića u predsezonskim utakmicama. Popularni Juka je u porazu njegovog Denvera od Chicaga za 14 minuta upisao 15 poena i tri skoka.

Nurkić je ušao u igru na početku druge četvrtine i odmah u prvom napadu je bio uspješan, a nakon njega dodao je uskoro još dva ubačaja za vezanih šest poena. U tom periodu igre Nuggetsi su ostavili Bullse na 15 razlike (38:23). Nurkića ipak zaustavljaju suci i zbog četiri faula nakon manje od šest minuta mora na klupu.

Bivši igrač Cedevite se vratio u igru na u trećoj četvrtini i do šestog prekršaja se zaustavio na 15 koševa uz šut 7-9. Iako je njegova ekipa izgubila 110:90, kada je on bio u igri Nuggetsi su bili bolji za četiri koša.

Kod Chicaga Jimmy Butler je postigao 21, Doug McDermott 16, a Derrick Rose i Taj Gibson po 15 poena. U sastavu Denvera od Nurkića učinkovitiji bio je samo Kenneth Faried (21).