Četvrtak, 5 kolovoza, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Draper uzeo španjolski kup

    Protekli tjedan bio je vrlo zanimljiv. U nekim zemljama se igrao kup, a neke su nastavile s nacionalnim prvenstvom. Većina naših internacionalaca bila je u pogonu, tako da vam i ovaj tjedan donosimo pregled igara hrvatskih igrača po zemljama poredanim abecednim redom.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    Wels – UBSC Graz 93:74

    Milan Stegnjaić – 40 min, 17 p, 5 sk, 1 bl

    Gmunden – Krešimir Bašić – trener

    slobodan

    AUSTRIJSKA DRUGA LIGA

    Kos Celovec – Basket Flames 53:95

    Marko Morić – nema raspoložive statistike
    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    M. Hainaut – Oostende 78:70

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Lukoil Academic – Levski 80:77

    Jure Lalić – 23 min, 15 p, 3 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”CIPAR” ekipa=””]

    Keravnos – Marijo Hajdić

    Igrao se kup, slobodan.

    Cypriot Cup

    Apollon – Apoel 76:69

    Pavle Marčinković – 8 p

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]
    KAOD – Panathinaikos 85:87

    Roko Ukić – 31 min, 6 p, 5 sk, 3 as

    Panelefsiniakos – Ikaros 71:60

    Ante Mašić – nije bio u momčadi

    Olympiacos – Kolossos 77:68

    Marko Car – 19 min, 7 p, 2 sk, 1 as, 3 ol

    Kup Grčke

    Panathinaikos – Aris 90:53

    Roko Ukić – 19 min, 6 p, 7 as, 1 sk, 2 il

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Vanoli Cremona Šime Špralja

    Sutor Montegranaro – Željko Šakić

    Igrao se kup, slobodni.

    BEKO Final Eight

    Enel Brindisi – Umana Venezia 83:70

    Hrvoje Perić – 18 min, 6 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    TALIJANSKA DRUGA LIGA:

    Tezenis Verona – Upea Capo d’Orlando 86:82

    Sandro Nicević – 31 min, 10 p, 3 sk, 1 as

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Ferrara – Firenze 75:63

    Damir Rančić – 34 min, 15 p, 3 sk, 2 as, 1 ol, 2 bl

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Chiba Jets – Wakayama Trians 73:80

    Hitachi – Wakayama Trians 77:73

    trener Željko Pavličević

    Tochigi Brex – Tsukuba Robots 83:74

    Ljubiša Vrcelj – 27 min, 13 p, 9 sk, 1 as

    Tochigi Brex – Tsukuba Robots 84:62

    Ljubiša Vrcelj – 32 min, 7 p, 4 sk, 2 as, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]
    Peja – Teo Šimović, Danijel Lutz – trener

    Bashkimi – Dino Erceg

    Sigal Priština – Josip Blajić

    Pauza

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis – Dzukija 85:77

    Goran Vrbanc – 26 min, 16 p, 1 sk, 1 as

    Lietuvos rytas – Nevezis 67:64

    Aco Petrović – trener

    Tonybet – Lietuvos rytas 57:70

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Marso NYKK – Matija Poščić

    PVSK Pannon – Veljko Budimir, Marino Šarlija

    Kaposvari – Hrvoje Puljko

    Igrala se završnica kupa, naši igrači nisu sudjelovali

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    Den Helder – GasTerra Groningen 68:86

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]
    [prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

    Gimle BBK – Tromso 69:66

    Igor Sedlar – 6 min, 4 p, 1 as

    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Telekom Bsk – Ludwigsburg 57:92

    Mario Stojić – 7 min, 1 p

    Ratiopharm – ALBA 87:92

    Leon Radošević – 24 min, 14 p, 5 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    MBC – Phoenix Hagen 76:70

    Hrvoje Kovačević – 34 min, 12 p, 6 sk, 1 as, 1 ol

    Silvano Poropat – trener

    Trier – Artland Dragons 64:72

    Luka Buntić – nije bio u momčadi

    Marin Petrić – 10 min, 3 p

    NJEMAČKA DRUGA LIGA:

    Giessen 46ers – ETB Wohnbau 72:94

    Marco Buljević – 23 min, 9 p, 1 sk, 1 as

    Kirchheim – Ehingen 64:76

    Ivan Buntić – 2 min, bez učinka

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    DRUGA LIGA

    Guifoes – Illiabum 71:90

    Filip Torić – 21 min, 11 p, 8 sk, 1 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]
    Rovinari – Timba 101:58

    Vedran Nakić – 21 min, 5 p, 2 ak, 3 as

    U. Mobitel – Sibiu 92:68

    Matija Češković – 35 min, 15 p, 6 as, 2 ol

    Pitesti Steaua 76:74

    Pankracije Barać (Pit)- 29 min, 10 p, 5 as, 3 ol

    Nikša Bavčević (Ste) – trener

    Concordia – Ploiesti 45:97

    Ante Krapić – 29 min, 15 p, 8 sk, 5 ol

    Oradea – Craiova 76:75

    Petar Babić – nije bio u momčadi

    [/prank]
    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    BC Astana Khimky 69:61

    Andrija Žižić (Ast) – nije bio u momčadi

    Krešimir Lončar (Khi) – 11 min, 2 p, 1 sk, 1 as

    Marko Popović (Khi) – 22 min, 14 p, 2 sk, 6 as, 4 ol

    Lokomotiv

    Krunoslav Simon – slobodan ovo kolo

    Lyetuvos Rytas

    Aco Petrović – trener – slobodan ovo kolo

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Iskra Svit – Komarno 80:74

    Andrija Hrkač – 10 min, 4 p, 1 sk

    Saša Janković – 31 min, 10 p, 4 sk, 2 as, 2 ol

    Željko Novak – nije bio u sastavu

    Ivica Cvitanović – nije bio u sastavu

    trener Rudolf Jugo

    Inter Bratislava – Prievidza 68:84

    Marko Batina – 34 min, 24 p, 6 sk, 1 as

    Dražen Klarić – 36 min, 15 p, 11 sk, 1 as

    trener Krunoslav Krajnović

    Banska Bystrica – Nitra 87:66

    Sven Smajlagić – 20 min, 5 p, 2 sk, 2 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Geoplin Slovan – Vjeran Soldo, Stipe Modrić

    Tajfun – Mladen Primorac

    Zlatorog – Frano Marasović

    Klubovi se nisu plasirali u završnicu kupa, slobodni.

    Pokal SPAR

    Union Olimpija – Šenčur 96:71

    Dražen Bubnić – 12 min, 4 p, 4 sk

    Jakov Vladović – 19 min, 9 p, 4 sk, 3 as, 1 ol

    Paolo Marinelli – nije bio u momčadi

    LTH Castings – Helios 70:80

    Igor Marić – 19 min, 11 p, 6 sk

    KrkaRogaška 76:61

    Zvonko Buljan (Krk) – 12 min, 2 p, 2 ol

    Jozo Brkić (Rog) – 27 min, 14 p, 8 sk, 1 as, 2 ol

    Union Olimpija Helios 59:57

    Dražen Bubnić (UO) – nije ulazio u igru

    Jakov Vladović (UO) – 14 min, 1 p, 3 sk

    Paolo Marinelli (UO) – nije bio u momčadi

    Krka – Hopsi Polzela 97:79

    Zvonko Buljan – 18 min, 14 p, 2 as, 2 ol

    Union Olimpija Krka 70:83

    Dražen Bubnić (UO) – 16 min, 8 p, 1 sk, 1 as

    Jakov Vladović (UO) – 12 min, 3 p, 2 as, 1 ol

    Paolo Marinelli (UO) – nije bio u momčadi

    Zvonko Buljan (Krk) – 20 min, 9 p, 1 sk, 1 as

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]
    Rio Natura Monbus – Mario Delaš

    Bilbao Baskets – Damir Markota, Fran Pilepić, Zoran Vrkić

    Estudiantes – Marko Banić

    Klubovi se nisu plasirali u završnicu kupa, slobodni.

    Copa del Rey

    Real Madrid – Gran Canaria 83:60

    Dontaye Draper – 11 min, 2 p, 1 sk, 1 as

    Unicaja – CAI Zaragoza 74:79

    Damjan Rudež – 29 min, 16 p, 2 sk, 1 as

    Valencia – Laboral Kutxa 74:73

    Velimir Perasović – trener

    FC Barcelona – CB Canarias 102:60

    Ante Tomić – 19 min, 4 p, 8 sk, 1 as

    Mario Hezonja (Bar) – nije bio u momčadi

    Real MadridCAI Zaragoza 98:66

    Dontaye Draper (Rea) – 11 min, 7 p, 2 sk, 3 as

    Damjan Rudež (Zar) – 30 min, 11 p, 4 sk, 1 as

    BarcelonaValencia 89:81

    Ante Tomić (Bar) – 22 min, 16 p, 5 sk, 1 as

    Mario Hezonja (Bar) – nije bio u momčadi

    Velimir Perasović (Val) – trener

    Real Madrid Barcelona 77:76

    Dontaye Draper (Rea) – 13 min, 5 p, 1 sk, 2 as

    Ante Tomić (Bar) – 26 min, 14 p, 9 sk

    Mario Hezonja (Bar) – nije bio u momčadi

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Ourense – Cocinas.com 67:71

    Ante Gospić – 4 min, 1 sk, 1 ol
    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Sodertalje nisu nastupali ovaj vikend

    Toni Bizaca, Dino Butorac

    Eco Orebro nisu nastupali ovaj vikend

    Mario Pešut
    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Lugano Tigers – El Massagno 99:73 – nema raspoložive statistike

    Marin Bavčević

    Geneve Lions –  Boncourt 81:66 – nema raspoložive statistike

    Andrej Štimac, trener Ivan Rudež

    Fribourg – Neuchatel 82:72 – nema raspoložive statistike

    Marko Kraljević

    Starwings – Monthey 80:84 – nema raspoložive statistike

    Robert Devčić

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Kup

    Bešiktaš Anadolu Efes 59:76

    Tomislav Ružić (Beš) – 16 min, 6 sk, 1 ol, 1 il

    Zoran Planinić (Eef) – 22 min, 13 p, 3 as, 1 sk, 2 ol

    Stanko Barać (Efe) – nije u sastavu zbog operacije kuka

    Fenerbahče Ulker Trabzonspor Medical Park 72:66

    Bojan Bogdanović (Fen) – 21 min, 7 p, 3 sk, 2 il

    Luka Žorić (Fen) – nije bio u sastavu zbog ozljede

    Andrija Stipanović (Tra) – 29 min, 6 p, 5 sk

    Pinar Karsiyaka – Turk Telekom 87:80

    Lukša Andrić – 19 min, 5 p, 1 sk, 2 as, 1 ol, 1 il

    Galatasaray – Tofas 68:56

    Rok Stipčević – 28 min, 9 p, 1 sk, 1 as, 2 il

    Galatasaray – Anadolu Efes 64:69

    Zoran Planinić – 19 min, 7 p, 1 sk, 2 as, 1 ol, 1 il

    Pinar Karsiyaka – Fenerbahče 82:73

    Bojan Bogdanović – 23 min, 13 p, 2 sk, 1 as, 1 ol, 4 il

    Pinar Karsiyaka – Anadolu Efes 66:65

    Zoran Planinić – 24 min, 17 p, 6 as, 4 sk, 1 il

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Final Genclik – Istanbul DSI 77:81

    Nenad Delić – 34 min, 22 p, 12 sk, 3 as

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Halychyna – Mykolaiv 95:71

    Mateo Kedžo – 16 min, 9 p, 2 sk, 1 as

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Glasgow Rocks – Newcastle 66:74

    Fran Urli – 27 min, 11 p, 9 sk, 4 as
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada


    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE