Ponedjeljak, 26 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Dvojcu u Švicarskoj Kup, odlični Hrvoje Puljko

    Prošli tjedan obilježili su Hrvati u Švicarskoj, točnije trener Ivan Rudež i Andrej Štimac koji su uzeli kup sa svojim Geneve Lyonsima. Odlično je odigrao i Hrvoje Puljko za Kapošvari. Oni su razbili ABA ligaša Szolnoki, a Puljko ih je torpedirao s čak 32 poena. Kako su igrali ostali igrači provjerite ispod u tekstu.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    Gmunden – Wels 82:66

    Krešimir Bašić – trener

    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Oostende – Liege 87:67

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Beroe – Lukoil Academic 46:110

    Jure Lalić – 12 min, 10 p, 2 sk, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

    FRANCUSKA DRUGA LIGA

    Boulogne – Boulazac 88:70

    Vedran Morović – 13 min, 7 p, 2 as, 2 ol

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Sljedeće kolo igra se 24. travnja

    Panathinaikos

    Roko Ukić

    Kolossos

    Marko Car

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Zbog All-star natjecanja nije bilo prvoligaških utakmica

    Cantu

    Ivan Buva

    Umana Venezia

    Hrvoje Perić

    Vanoli Cremona

    Šime Špralja

    Sutor Montegranaro

    Željko Šakić

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Fileni Jesi – Upea Capo d’Orlando 78:87

    Sandro Nicević – 29 min, 19 p, 7 sk, 3 as, 2 ol

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Roseto – Firenze 94:86

    Damir Rančić – 8 min, 1 sk, 1 as

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Hapoel Jerusalem – Maccabi Tel Aviv 79:83

    Andrija Žižić – 14 min, 6 p, 5 sk

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Mitsubishi DD – Wakayama Trians 55:74

    Željko Pavličević – trener

    [/prank]

    [prank p=”KOLUMBIJA” ekipa=””]

    Guerreros de Bogota – Piratas de Bogota 110:68

    Ljubiša Vrcelj – 16 min, 4 p, 1 sk, 1 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Peja – Bashkimi 108:95

    Teo Šimović – 25 min, 23 p, 7 sk, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis  – Žalgiris 64:76

    Goran Vrbanc – 23 min, 15 p, 2 sk, 2 il

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Za poredak: 1. – 6. mjesto

    Kaposvari – Szolnoki 97:76

    Hrvoje Puljko – 36 min, 32 p, 8 sk, 2 as, 3 ol

    Kaposvari – Sopron KC 78:70

    Hrvoje Puljko – 32 min, 13 p, 3 sk, 1 as, 2 ol

    Za poredak: 7.- 13. mjesto

    Falco – Jaszberenyi 74:79

    Bruno Šundov – 28 min, 20 p, 7 sk, 2 as, 1 bl

    Jaszberenyi – Marso NYKK 93:81

    Bruno Šundov (Jas) – 20 min, 15 p, 6 sk, 2 as

    Matija Poščić (Mar) – 28 min, 16 p, 5 sk, 1 ol, 2 bl

    PVSK Pannon – ZTE KK 83:71

    Marino Šarlija – 32 min, 11 p, 6 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    Veljko Budimir – 35 min, 18 p, 3 sk, 2 as, 1 bl

    PVSK Pannon – Falco KC 84:62

    Marino Šarlija – 28 min, 19 p, 7 sk, 1 bl

    Veljko Budimir – 30 min, 23 p, 5 sk, 3 as, 2 ol

    Szedeak – Marso NYKK 78:75

    Matija Poščić – 33 min, 17 p, 11 sk, 3 as, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    GasTerra Groningen – Den Helder 78:67

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Nije se igralo prošli vikend

    MBC – Trier 80:84

    Hrvoje Kovačević (MBC) – 24 min, 8 p, 1 as, 1 bl

    Silvano Poropat (MBC) – trener

    Luka Buntić (Tri) – nije bio u momčadi

    Marin Petrić (Tri) – 3 min, bez učunka

    Bremerhaven – Ludwigsburg 76:82

    Mario Stojić – 1 min, bez učinka

    ALBA – Telekom Bsk 93:67

    Leon Radošević – 17 min, 14 p, 6 sk, 2 as

    NJEMAČKA DRUGA LIGA

    Četvrtfinale

    Goettingen – ETB Wohnbau 87:60 (2:1)

    Marco Buljević – 21 min, 4 p, 2 sk, 1 as

    ETB Wohnbau – Goettingen 72:101 (3:1)

    Marco Buljević – 24 min, 2 p, 2 sk, 3 as

    NJEMAČKA REGIONAL LIGA

    Baskets 98 Volklingen – VfB Giesswn Pointers 93:92

    Matteo Juričić – 39 min, 18 p, 4 sk, 7 as, 3 ol

    Đuro Bjegović – 38 min, 35 p, 6 sk, 2 as, 1 ol

    Miloš Drča – 31 min, 25 p, 5 sk, 1 ol

    Dachau Spurs – TSV Tröster Breitengüßbach 92:79

    Ivan Đerman – 14 p

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    PORTUGALSKA DRUGA LIGA

    Illiabum – Esgueira 97:81

    Filip Torić – 20 min, 10 p, 2 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Stanka – playoff započinje 25. travnja

    Ploiesti – Rovinari

    Ante Krapić

    Oradea – Craiova

    Petar Babić

    Targu Mures – Pitesti

    Pankracije Barać

    CSU Sibiu – U. Mobitel. CN

    Matija Češković

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Khimki slobodan

    Marko Popović

    Krešimir Lončar

    Lokomotiv slobodan

    Krunoslav Simon

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Iskra Svit – Prievidza 72:61

    Andrija Hrkač (Isk) – 24 min, 2 as

    Saša Janković (Isk) – 34 min, 16 p, 6 sk, 4 as, 1 bl

    Rudolf Jugo (Isk) – trener

    Marko Batina (Pri) – 21 min, 10 p, 2 sk

    Dražen Klarić (Pri) – 15 min, 3 p

    Stjepan Tešija (Pri) – 13 min, 2 p, 1 sk

    Krunoslav Krajnović (Pri) – trener

    Iskra Svit – Prievidza 60:63

    Andrija Hrkač (Isk) – 7 min, 1 as

    Saša Janković (Isk) – 40 min, 18 p, 6 sk, 4 as

    Rudolf Jugo (Isk) – trener

    Marko Batina (Pri) – 36 min, 15 p, 4 sk, 2 as, 1 ol

    Dražen Klarić (Pri) – 21 min, 12 p, 3 sk, 1 as

    Stjepan Tešija (Pri) – 10 min, 3 p, 1 bl

    Krunoslav Krajnović (Pri) – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Za prvaka

    Rogaška – Helios 73:77

    Jozo Brkić (Rog) – 22 min, 11 p, 5 sk

    Igor Marić (Hel) – 17 min, 8 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

    Union Olimpija – Krka 75:80

    Jakov Vladović (UO) – 4 min, 2 as

    Paolo Marinelli (UO) – 22 min, 11 p, 2 sk, 2 as

    Dražen Bubnić  (UO) – 5 min, 2 p, 2 sk

    Zvonko Buljan (Krk) – 19 min, 6 p, 2 sk, 2 as, 1 ol

    Polzela – Krka 76:85

    Zvonko Buljan – 30 min, 25 p, 7 sk

    Zlatorog – Polzela 69:64

    Frano Marasović – 2 min, bez učinka

    Za ostanak

    Geoplin Slovan – Grosuplje 83:89

    Vjeran Soldo – nije bio u momčadi

    Stipe Modrić – 20 min, 15 p, 4 sk, 1 ol

    Splosna plovba Portorož – Tajfun 79:72

    Mladen Primorac -18 min, 10 p, 3 sk, 2 as, 1 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    Juventut – CAI Zaragoza 82:57

    Damjan Rudež – 21 min, 10 p

    FC Barcelona – Rio Natura Monbus 77:62

    Mario Hezonja (Bar) – nije bio u momčadi

    Ante Tomić (Bar) – 13 min, 2 p, 2 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

    Mario Delaš (RNM) – 30 min, 20 p, 4 sk, 2 ol

    Valencia – Fuenlabrada 75:62

    Velimir Perasović – trener

    Unicaja – Bilbao 109:74

    Damir Markota – 26 min, 7 p, 3 sk, 1 bl

    Fran Pilepić – 17 min, 3 p, 1 as

    Zoran Vrkić – 8 min, 4 p, 1 sk, 1 ol

    Estudiantes Real Madrid 64:71

    Marko Banić (Est) – 31 min, 15 p, 8 sk, 1 as, 2 ol

    Dontaye Draper (Rea) – 7 min, bez učinka

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Burgos – Cocinas.com 91:70

    Ante Gospić – 17 min, 3 p, 5 sk, 1 ol

    ŠPANJOLSKA TREĆA LIGA

    Azpeitia – Araberri 79:61

    Ivan Ćubela – nije bio u momčadi

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Sodertalje – Uppsala 86:81

    Toni Bizaca – 31 min, 14 p, 9 sk, 5 as, 1 ol

    Dino Butorac – 16 min, 4 p

    Uppsala – Sodertalje 75:58

    Toni Bizaca – 19 min, 15 p, 2 sk

    Dino Butorac – 17 min, 4 p, 4 sk, 1 as

    Uppsala – Sodertalje 74:70

    Toni Bizaca – 32 min, 19 p, 9 sk, 2 as, 1 bl

    Dino Butorac – 9 min, 3 p, 2 sk

    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Igrao se kup, hrvatski dvojac – Ivan Rudež i Andrej Štimac su osvojili trofej. Izvješće možete pogledati OVDJE.

    Fribourg – Marko Kraljević

    Starwings – Robert Devčić

    Lugano Tigers – Marin Bavčević

    Geneve Lions – Andrej Štimac, Ivan Rudež – trener

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Karsiyaka – Fenerbahče Ulker 83:74

    Bojan Bogdanović  – 26 min, 10 p, 3 as, 2 sk, 2 ol, 2 il

    Luka Žorić – 29 min, 13 p, 10 sk, 3 bl, 1 il

    Bešiktaš – Royal Hali 94:91

    Tomislav Ružić – 32 min, 15 p, 7 sk, 2 as, 1 il

    Anadolu Efes – Aliaga 77:57

    Zoran Planinić – nije bio u sastavu

    Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

    Mersin – Tofas 83:89

    Rok Stipčević  – 21 min, 8 p, 2 sk, 2 as

    Trabzonspor – nije igrao u ovom kolu

    Andrija Stipanović

    Olin Edirne – Turk Telekom  65:101

    Lukša Andrić  – 20 min, 17 p, 2 sk, 2 as, 2 bl, 1 ol, 2 il

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Akhisar Bld – Istanbul DSI 92:82

    Nenad Delić – 38 min, 18 p, 6 sk, 1 as, 4 il

    [/prank]

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Mykolaiv – Budivelnyk 68:90

    Mateo Kedžo – nije ulazio u igru

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Cheshire – Glasgow Rocks 77:90

    Fran Urli – 28 min, 14 p, 6 sk, 2 as

    Glasgow Rocks – Sheffield 65:67

    Fran Urli – 28 min, 4 p, 7 sk, 1 as, 1 bl
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada

    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE