Dijaspora: Četvorica preko 20

Nakon što su se prošli tjedan u pravilu igrali kupovi, ovaj vikend bio je rezerviran za prvenstva. Kup se jedino održao u Slovačkoj gdje je naš trojac došao do naslova. Matija Češković ponovno je bio odličan u Rumunjskoj, a ubacio je čak 30 poena. Veljko Budimir standardno dobro igra u Mađarskoj kao i Toni Bizaca u Švedskoj. Da ne nabrajamo sve ovdje, krenimo abecednim redom.

[prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

UBSC Graz – Arkadia 55:102

Milan Stegnjaić – 22 min, 12 p, 6 sk, 2 as

Gmunden – Kapfenberg 88:70

Krešimir Bašić – trener

AUSTRIJSKA DRUGA LIGA

Basket Flames – Radenthein 88:80

Marko Morić – nema raspoložive statistike
[/prank]

[prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

Oostende – igraju 22. veljače

Dario Gjergja – trener

[/prank]
[prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
Rilski – Lukoil Academic 63:78

Jure Lalić – 23 min, 16 p, 7 sk, 1 bl

[/prank]

[prank p=”CIPAR” ekipa=””]

Apoel – Keravnos 77:87

Marijo Hajdić – statistika nije dostupna

AEK – Apollon 68:61

Pavle Marčinković – statistika nije dostupna

[/prank]

[prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

FRANCUSKA DRUGA LIGA

Boulogne

Vedran Morović – slobodan

[/prank]
[prank p=”GRČKA” ekipa=””]
Panathinaikos – Nea Kifisia 72:59

Roko Ukić – 17 min, 8 p, 1 sk, 1 as, 1 il

Ikaros – Trikalla 81:74

Ante Mašić – nije bio u momčadi

Kolossos – Panelefsiniakos 67:57

Marko Car – 24 min, 9 p, 2 as, 2 ol

[/prank]
[prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

Dinamo Sassari – Vanoli Cremona 95:61

Šime Špralja – 27 min, 15 p, 10 sk, 1 as, 1 ol, 1 bl

Sutor Montegranaro – Granarolo Bologna 86:84

Željko Šakić – 31 min, 10 p, 7 sk, 5 as, 2 bl

Enel Brindisi – Umana Venezia 88:78

Hrvoje Perić – 21 min, 9 p, 6 sk, 1 bl

TALIJANSKA DRUGA LIGA

Upea Capo d’Orlando – PMS Torino 78:73

Sandro Nicević –

TALIJANSKA TREĆA LIGA

Firenze – Omegna 89:83

Damir Rančić –

[/prank]

[prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

Hapoel Eilat – Maccabi Tel Aviv 66:75

Andrija Žižić – 6 min, bez učinka

[/prank]

[prank p=”JAPAN” ekipa=””]
Hokkaido – Wakayama Trians 96:104

Željko Pavličević – trener

Toyota Alvark – Tsukuba Robots 89:51

Ljubiša Vrcelj – 28 min, 2 p, 1 sk, 1 as

[/prank]

[prank p=”KOSOVO” ekipa=””]
Peja – nema raspoložive statistike

Teo Šimović

Bashkimi  nema raspoložive statistike

Dino Erceg

Sigal Priština – Drita 134:71

Josip Blajić – nema raspoložive statistike

Pauza

[/prank]

[prank p=”LITVA” ekipa=””]
Tonybet – Lietkabelis 83:73

Goran Vrbanc – 21 min, 6 p, 2 as, 1 il

Lietuvos rytas – slobodan

Aco Petrović – trener

[/prank]
[prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

Falco KC – Marso NYKK 97:86

Matija Poščić – 11 min, 9 p, 2 sk

PVSK Pannon – KTE-Duna Aszfalt 84:76

Veljko Budimir – 41 min, 23 p, 12 sk, 2 ol, 1 bl

Marino Šarlija – 25 min, 6 p, 5 sk, 1 as, 1 bl

Kaposvari – Kormend 95:72

Hrvoje Puljko – 28 min, 13 p, 5 sk, 1 as

[/prank]

[prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
Zwolle – GasTerra Groningen 65:78

Ivica Skelin – trener
[/prank]
[prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

Gimle BBK – Sverresborg 95:48

Igor Sedlar – 17 min, 13 p, 7 sk, 2 as

[/prank]

[prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

Ludwigsburg

Mario Stojić – slobodan

Phoenix Hagen – ALBA 81:75

Leon Radošević – nije bio u momčadi

Fraport SKY – MBC 64:66

Hrvoje Kovačević – 37 min, 7 p, 1 sk, 2 as

Silvano Poropat – trener

Vechta – Trier 83:92

Luka Buntić – nije bio u momčadi

Marin Petrić – 5 min, 1 sk, 2 as

NJEMAČKA DRUGA LIGA:

Chemnitz – ETB Wohnbau 64:83

Marco Buljević – 22 min, 13 p, 2 sk, 1 ol

Kirchheim – Magdeburg 90:76

Ivan Buntić – nije bio u momčadi

[/prank]

[prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

DRUGA LIGA

Illiabum – Electrico 84:62

Filip Torić – 22 min, 7 sk, 1 as, 1 bl

[/prank]

[prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]
Timba – U. Mobitel CN 80:92

Vedran Nakić – 26 min, 9 p, 1 sk, 9 as, 1 ol

Sibiu – Concordia 105:73

Matija Češković – 36 min, 30 p, 1 sk, 4 as, 3 ol

Farul Const – Pitesti 57:97

Pankracije Barać – 12 min, 15 p, 5 sk, 1 as, 2 ol

Steaua – Timisoara 83:69

Nikša Bavčević – trener

Targu Mures – Ploiesti 81:60

Ante Krapić – nije bio u momčadi

Craiova – Rovinari

Petar Babić – 11 min, 4 p, 1 sk, 1 as, 1 ol

[/prank]
[prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

Khimky – VEF Riga 75:57

Krešimir Lončar (Khi) – 21 min, 9 p, 5 sk, 1 as, 1 bl

Marko Popović (Khi) – 34 min, 13 p, 6 sk, 5 as, 3 il

Unics – Lokomotiv 91:63

Krunoslav Simon – 29 min, 2 p, 6 sk, 4 as, 1 bl, 3 il

Lyetuvos Rytas – CEZ Nymburk 104:86

Aco Petrović – trener

[/prank]
[prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

Kup Final Eight

Prievidza – Iskra Svit 58:78

Marko Batina (Pri) – 29 min, 5 p, 5 sk, 2 as, 2 ol

Dražen Klarić (Pri) – 20 min, 9 p, 3 sk, 1 ol

trener Krunoslav Krajnović (Pri)

Andrija Hrkač (Isk) – 24 min, 7 p, 2 sk

Saša Janković (Isk) – 26 min, 9 p, 6 sk, 2 as

trener Rudolf Jugo (Isk)

Banska Bystrica – Nitra 77:93

Sven Smajlagić – 31 min, 24 p, 6 sk, 4 as, 2 ol, 1 bl

Inter Bratislava – Iskra Svit 86:87

Andrija Hrkač – 28 min, 6 p, 5 sk, 4 as

Saša Janković  – 19 min, 14 p, 3 sk, 4 as

trener Rudolf Jugo

Nitra – Komarno 94:73

Sven Smajlagić – 32 min, 20 p, 4 sk, 3 as, 1 ol

Iskra SvitNitra 82:74

Andrija Hrkač (Isk)- 5 min

Saša Janković (Isk) – 34 min, 14 p, 4 sk, 4 as

trener Rudolf Jugo (Isk)

Sven Smajlagić (Nit) – 31 min, 17 p, 4 sk, 1 as, 2 ol

[/prank]
[prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

Geoplin Slovan Zlatorog 86:89

Vjeran Soldo (Geo) – 13 min, 4 p

Stipe Modrić (Geo) – 30 min, 19 p, 4 sk, 2 as, 2 ol

Frano Marasović (Zla) – nije igrao

Union Olimpija -Szolnok 74:57

Jakov Vladović – 22 min, 9 p, 5 sk, 2 as, 2 ol

Paolo Marinelli – nije igrao

Maribor Messer – Helios 71:75

Igor Marić – nije igrao

Rogaška – Polzela 73:71

Jozo Brkić – 32 min, 21 p, 5 sk, 2 ol

Tajfun – Splosna Plovba 68:67

Mladen Primorac – 24 min, 6 p, 4 sk

Krka – Szolnoki 89:78

Zvonko Buljan – 18 min, 7 p, 3 sk

[/prank]
[prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]
La Briuxa – Rio Natura Monbus 56:77

Mario Delaš – 7 min, 2 p, 2 sk, 1 ol

Bilbao Baskets – Fuenlabrada 95:73

Damir Markota – 14 min, 9 p, 8 sk, 1 ol, 1 bl

Fran Pilepić – 19 min, 7 p, 2 sk, 3 as

Zoran Vrkić – 3 min, bez učinka

BdR Valladolid – Estudiantes 59:89

Marko Banić – 17 min, 6 p, 6 sk, 2 as

Laboral Kutxa – Real Madrid 74:90

Dontaye Draper – 12 min, 2 p, 1 ol

Canarias – CAI Zaragoza 75:78

Damjan Rudež – 25 min, 12 p, 1 sk, 2 ol

Gipuzkoa – Valencia 50:57

Velimir Perasović – trener

FC Barcelona – Juventut 88:79

Ante Tomić – 23 min, 8 p, 8 sk, 3 as, 1 ol, 2 bl

Mario Hezonja – nije bio u momčadi

ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

Cocinas.com – Penas Huesca 97:82

Ante Gospić – 8 min, 2 sk, 1 as
[/prank]
[prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

Sundsvall – Sodertalje 90:94

Toni Bizaca – 37 min, 19 p, 5 sk, 1 as

Dino Butorac – 10 min, 3 sk

Eco Orebro – Boras 88:101

Mario Pešut – 32 min, 5 p, 2 sk, 7 as, 1 ol
[/prank]
[prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

Lugano Tigers – Monthey 90:83

Marin Bavčević – 18 min, bez učinka

Geneve Lions –  El Massagno 85:80

Andrej Štimac – 32 min, 7 p, 7 sk

trener Ivan Rudež

Fribourg – Boncourt 77:80

Marko Kraljević – nije igrao

Starwings – Neuchatel 80:88

Robert Devčić – nije igrao

[/prank]

[prank p=”TURSKA” ekipa=””]

Fenerbahče Ulker Bešiktaš 90:76

Bojan Bogdanović (Fen) – 27 min, 16 p, 2 sk, 6 as, 1 bl, 4 il

Luka Žorić (Fen) – 15 min, 5 p, 3 sk, 1 il

Banvit – Turk Telekom 70:59

Lukša Andrić – 23 min, 10 p, 5 sk, 4 as, 1 bl, 2 il

Selcuk Universitesi – Tofas 70:67

Rok Stipčević – 28 min, 10 p, 4 sk, 2 as, 2 ol, 2 il

Trabzonspor – Mersin 98:73

Andrija Stipanović – 17 min, 16 p, 8  sk, 1 as, 2 bl

Pinar Karsiyaka – Anadolu Efes 76:80

Zoran Planinić – 21 min, 12 p, 5 as, 1 il

TURSKA DRUGA LIGA:

Istanbul DSI

Nenad Delić – igra 22. veljače

[prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

Hoverla – Mykolaiv 71:83

Mateo Kedžo – nije bio u sastavu

[/prank]
[prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
Plymouth – Glasgow Rocks 86:73

Fran Urli – 18 min, 9 p, 7 sk, 2 as, 2 ol
[/prank]

Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada