Utorak, 3 kolovoza, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Odlični Budimir i Popović, niz vrlo dobrih diljem Europe

    Novi tjedan iza nas donio nam je i nove nastupe brojnih hrvatskih košarkaša u dijaspori. Na najvišim, prvoligaškim razinama, odlične su partije pružili već standardno dobri Veljko Budimir te Marko Popović, a na nižim razinama posebno su impresivni bili Hrvati u drugoj i trećoj njemačkoj ligi. Velik je broj naših košarkaša proteklog pružio vrlo dobre nastupe diljem Europe, a više o svemu možete pronaći u nastavku.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    St. Polten – UBSC Graz 98:103

    Milan Stegnjaić – 40 min, 15 p, 3 sk, 1 as, 1 ol

    Wels – Gmunden 67:76

    Gmunden – Klosterneuburg 87:76

    Krešimir Bašić – trener

    AUSTRIJSKA DRUGA LIGA

    Basket Flames

    Marko Morić – slobodan
    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Oostende – Spirou 98:91

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Lukoil Academic – Cherno More 84:74

    Jure Lalić – 19 min, 18 p, 5 sk

    [/prank]

    [prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

    FRANCUSKA DRUGA LIGA

    Bourg – Boulogne 78:73

    Vedran Morović – 21 min, 11 p, 1 sk, 1 as, 3 ol

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]

    Sljedeće kolo igraju 15. ožujka

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Virtus Roma – Vanoli Cremona 85:80

    Šime Špralja – 18 min, 9 p, 4 sk

    Cimberio Varese – Sutor Montegranaro 69:75

    Željko Šakić – 26 min, 6 p, 6 sk

    Umana Venezia – Granarolo Bologna 82:74

    Hrvoje Perić – 20 min, 19 p, 5 sk, 2 ol, 1 bl

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Upea Capo d’Orlando nije bilo utakmica za vikend

    Sandro Nicević

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Firenze nije bilo utakmica za vikend

    Damir Rančić

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Maccabi Tel Aviv – Netanya 89:66

    Andrija Žižić – 20 min, 5 p, 6 sk, 2 as

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Wakayama Trians – Toshiba BT 100:86

    Željko Pavličević – trener

    Tsukuba Robots – Hitachi 77:86

    Ljubiša Vrcelj – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Sigal Priština – Peja 79:61

    Josip Blajić (Sig) – nije bio u momčadi

    Teo Šimović – 27 min, 3 p, 4 sk, 2 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Juventus – Lietkabelis

    Goran Vrbanc – nije bio u sastavu

    Lietuvos rytas – slobodnan

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    PVSK Pannon – Jaszberenyi 93:67

    Veljko Budimir (Pan) – 33 min, 28 p, 7 sk, 3 as, 1 ol

    Marino Šarlija (Pan) – 19 min, 11 p, 4 sk, 3 ol

    Bruno Šundov (Jas) – 28 min, 15 p, 7 sk, 2 bl

    Marso NYKK – PVSK Pannon 76:88

    Matija Poščić (Mar) – 14 min, 2 sk, 1 as

    Veljko Budimir (Pan) – 38 min, 21 p, 10 sk, 2 as, 3 ol

    Marino Šarlija (Pan) – 23 min, 11 p, 9 sk, 1 bl

    Jaszberenyi – Kormend 88:79

    Bruno Šundov – 29 min, 21 p, 10 sk, 1 ol

    Kaposvari – Atomeromu 76:84

    Hrvoje Puljko – 33 min, 14 p, 3 sk, 4 ol

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    Den Bosch – GasTerra Groningen 64:77

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]
    [prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

    Asker Aliens – Gimle 82:80

    Igor Sedlar – 19 min, 6 p, 3 sk

    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    Vechta – MBC 70:72

    Hrvoje Kovačević – nije bio u momčadi

    Silvano Poropat – trener

    Ludwigsburg – Fraport SKY 77:76

    Mario Stojić  – 18 min, 4 p, 2 sk

    EWE Baskets – ALBA 82:73

    Leon Radošević – 20 min, 11 p, 5 sk, 1 as

    Bayern Muenchen – Trier 72:60

    Luka Buntić – nije bio u momčadi

    Marin Petrić – 5 min

    NJEMAČKA DRUGA LIGA:

    NBC – Kirchheim 97:86

    Ivan Buntić – 13 min, 7 p, 3 sk, 2 ol

    ETB Wohnbau – Magdeburg 89:63

    Marco Buljević – 29 min, 22 p, 2 sk, 3 as

    NJEMAČKA REGIONAL LIGA

    Baskets 98 Volklingen – Heidelberg 106:88

    Matteo Juričić – 36 min, 28 p, 5 sk, 5 as

    Đuro Bjegović – 40 min, 43 p, 12 sk, 4 as

    Miloš Drča – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    DRUGA LIGA

    Leca – Illiabum 53:88

    Filip Torić – 26 min, 17 p, 7 sk, 1 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Pitesti Sibiu 69:80

    Pankracije Barać (Pit) – 38 min, 16 p, 1 sk, 4 as, 1 ol

    Matija Češković (Sib) – 40 min, 20 p, 2 sk, 5 as, 1 ol

    GAZ Metan – Timba 86:81

    Vedran Nakić – 34 min, 18 p, 2 sk, 3 as, 2 ol

    Craiova – Concordia 111:57

    Petar Babić – 31 min, 17 p, 5 sk, 8 as, 1 ol

    Rovinari – Ploiesti 74:95

    Ante Krapić – 15 min, 8 p, 2 sk

    Ploitesti – Oradea 79:66

    Ante Krapić – 19 min, 3 p, 1 sk

    Farul Constanta – Steaua 53:87

    Steaua – GAZ Metan 80:55

    Nikša Bavčević – trener

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Khimky – Tsmoki Minsk 99:69

    Krešimir Lončar – 22 min, 14 p, 9 sk, 3 as, 1 ol, 1 bl, 3 il

    Marko Popović – 24 min, 23 p, 3 as, 1 bl, 2 il

    Lokomotiv – BC Donetsk igraju 16. ožujka

    Krunoslav Simon

    Lyetuvos Rytas – PGE Turow 101:79

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Iskra Svit – Handlova 98:65

    Andrija Hrkač – 16 min, 2 p, 1 sk, 1 as

    Saša Janković – 19 min, 10 p, 2 sk, 2 as, 1 ol

    Rudolf Jugo – trener

    Nitra – Komarno 88:89

    Sven Smajlagić – 13 min, 5 p, 2 sk, 2 as

    Prievidza – Banska Bystrica 109:65

    Marko Batina – 23 min, 24 p, 3 sk, 1 ol

    Dražen Klarić – 18 min, 6 p, 1 sk, 1 ol

    Stjepan Tešija – 27 min, 8 p, 5 sk, 2 as, 3 ol

    Rudolf Jugo – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Grosuplje – Geoplin Slovan 88:55

    Vjeran Soldo – 25 min, 6 p, 4 sk, 1 ol

    Stipe Modrić – 20 min, 8 p, 10 sk

    Helios – Zlatorog 85:87

    Igor Marić (Hel) – 32 min, 9 p, 3 k, 1 as

    Frano Marasović (Zla) – 16 min, 5 p, 6 sk, 1 as

    Union Olimpija – Partizan 66:59

    Jakov Vladović – 31 min, 12 p, 3 sk, 1 as

    Paolo Marinelli – nije ulazio u igru

    Dražen Bubnić – ozlijeđen

    Rogaška – Tajfun 76:60

    Jozo Brkić (Rog) – 15 min, 4 p, 2 sk, 1 as, 1 ol

    Mladen Primorac (Taj) – 18 min, 6 p, 4 sk, 3 as

    Crvena Zvezda – Krka 78:65

    Zvonko Buljan – 28 min, 11 p, 6 sk, 2 as, 2 ol

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]

    Rio Natura Monbus – Real Madrid 68:83

    Mario Delaš (RNM) – 32 min, 11 p, 3 sk, 1 as

    Dontaye Draper (Rea) – ozljeda

    CB Canarias – Estudiantes ot 94:96

    Marko Banić – 15 min, 3 p, 2 sk, 1 ol

    Bilbao Baskets – Cajasol 79:82

    Damir Markota – 13 min, 3 p, 1 ol

    Fran Pilepić – 10 min, bez učinka

    Zoran Vrkić – nije ulazio u igru

    CAI Zaragoza – Gran Canaria 77:84

    Damjan Rudež – 26 min, 8 p, 2 sk, 2 as

    Murcia – Valencia 76:85

    Velimir Perasović – trener

    Valladolid – FC Barcelona 66:111

    Ante Tomić – nije bio u momčadi

    Mario Hezonja – 20 min, 9 p, 3 sk, 6 as

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Cocinas.com – Melilla 83:76

    Ante Gospić – 18 min, 7 p, 4 sk, 1 as

    Breogan – Planasa Navarra 93:59

    Ivan Krolo – 4 min, 2 p

    ŠPANJOLSKA TREĆA LIGA

    Zornotza – Azpeitia 86:84

    Ivan Ćubela – 11 min, 5 p, 1 sk, 1 as, 2 ol

    Marin – Castello 82:91

    Dino Erceg – nije bio u momčadi

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Sodertalje – Nassjo 81:77

    Toni Bizaca – 32 min, 11 p, 6 sk, 1 as, 1 bl

    Dino Butorac – 14 min, 6 p, 1 sk, 1 as

    Eco Orebro – Jamtland 79:88

    Mario Pešut – 24 min, 3 p, 4 sk, 9 as
    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Lugano Tigers – Boncourt 76:55

    Marin Bavčević – 15 min, 3 p, 1 sk, 2 as, 1 ol

    Starwings – Geneve Lions 57:71

    Robert Devčić (Sta) – nije ulazio u igru

    Andrej Štimac (Gen) – 33 min, 13 p, 3 sk, 2 as, 1 bl

    Ivan Rudež (Gen) – trener

    Monthey – Fribourg 73:60

    Marko Kraljević – nije ulazio u igru

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Tofas – Karsiyaka 71:69

    Rok Stipčević – 30 min, 9 p, 6 as, 2 sk, 1 ol, 1 il

    Turk Telekom Fenerbahče 63:69

    Lukša Andrić (Tur) – 18 min, 11 p, 2 sk, 1 ol, 3 il

    Bojan Bogdanović (Fen) – 21 min, 9 p, 2 sk, 1 as, 2 il

    Luka Žorić (Fen) – 11 min, 7 p, 5 sk, 2 il

    Anadolu Efes – TED Kolejliler 93:75

    Zoran Planinić – 21 min, 1 p, 5 as, 2 sk, 1 bl, 2 il

    Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

    Aliaga – Trabzonspor 84:92

    Andrija Stipanović – 22 min, 11 p, 6 sk, 1 ol

     Bešiktaš – Usak 85:80

    Tomislav Ružić – 9 min, 9 p, 1 ol

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Ankara DSI Era – Istanbul DSI  85:79

    Nenad Delić – 28 min, 16 p, 9 sk, 4 as, 1 ol, 3 il

    [/prank]

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Khimik – Mykolaiv 100:72

    Mateo Kedžo – 24 min, 11 p, 6 sk, 1 as

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Biringham – Glasgow Rocks 75:96

    Fran Urli – 26 min, 15 p, 4 sk, 4 as
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada


    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE