Srijeda, 28 srpnja, 2021
More

    POPULARNE OBJAVE

    Dijaspora: Odlični Hrvati u Mađarskoj i Rumunjskoj

    Još jedno kolo nacionalnih prvenstva i regionalnih liga je iza nas. Ponovno su bili aktivni brojni Hrvati koji kruh zarađuju u inozemstvu. Bruno Šundov imao je odličan debi u Mađarskoj, a Hrvoje Puljko i Matija Poščić u istoj ligi odigrali su odlične utakmice. Također, uspješna je bila i hrvatska kolonija u Rumunjskoj. Vedran Nakić upisao je nevjerojatnih 16 asistencija, a odlične nastupe imali su Matija Češković, Petar Babić, Ante Krapić i Pankracije Barać. Dio reprezentativaca je na visokoj razini, a da ne nabrajamo sve ovdje krenimo abecednim redom.

    - Advertisement -

    [prank p=”AUSTRIJA” ekipa=””]

    UBSC Graz – Oberwart 81:93

    Milan Stegnjaić – 15 p, ostatak statistike nije dostupan

    Gmunden – Gussing 106:111 ot

    Krešimir Bašić – trener

    AUSTRIJSKA DRUGA LIGA

    Villach – Basket Flames 77:93

    Marko Morić – nema raspoložive statistike
    [/prank]

    [prank p=”BELGIJA” ekipa=””]

    Liege – Oostende 82:71

    Dario Gjergja – trener

    [/prank]
    [prank p=”BUGARSKA” ekipa=””]
    Lukoil Academic

    Jure Lalić – prvenstvo se nastavlja 8. ožujka

    [/prank]

    [prank p=”CIPAR” ekipa=””]

    Apoel – Keravnos 93:93

    Marijo Hajdić – statistika nije dostupna

    [/prank]

    [prank p=”FRANCUSKA” ekipa=””]

    FRANCUSKA DRUGA LIGA

    Boulogne – Chalons-Reims 69:66

    Vedran Morović – 10 min, 2 p, 1 sk, 3 as, 1 bl

    [/prank]
    [prank p=”GRČKA” ekipa=””]
    Panathinaikos – Aris 71:59

    Roko Ukić – 18 min, 11 p, 1 sk, 1 as, 3 ol, 1 il

    Kolossos – KAOD 70:76

    Marko Car – 22 min, 3 p, 4 as, 2 sk, 1 ol, 2 il

    Ikaros – Nea Kifisia 83:81

    Ante Mašić – nije bio u sastavu

    [/prank]
    [prank p=”ITALIJA” ekipa=””]

    Cantu – Vanoli Cremona 87:72

    Šime Špralja – 17 min, 8 p, 1 sk, 1 ol, 1 bl

    Sutor Montegranaro – Montepaschi Siena 50:78

    Željko Šakić – 27 min, 14 p, 3 sk, 2 bl

    Armani Milano – Umana Venezia 91:82

    Hrvoje Perić – 23 min, 9 p, 1 sk

    TALIJANSKA DRUGA LIGA

    Napoli – Upea Capo d’Orlando 92:88

    Sandro Nicević – 27 min, 22 p, 6 sk

    TALIJANSKA TREĆA LIGA

    Firenze – Agrigento 80:83

    Damir Rančić – 35 min, 27 p, 4 sk, 3 as, 1 ol

    [/prank]

    [prank p=”IZRAEL” ekipa=””]

    Maccabi Rishon – Maccabi Tel Aviv 73:83

    Andrija Žižić – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”JAPAN” ekipa=””]
    Toyota Alvark – Wakayama Trians 82:81

    Željko Pavličević – trener

    Chiba Jets – Tsukuba Robots 82:78

    Ljubiša Vrcelj – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”KOSOVO” ekipa=””]

    Peja – Trepca 85:65

    Teo Šimović – 21 min, 14 p, 4 sk, 1 as, 2 ol

    Bashkimi – Sigal Priština 58:104

    Josip Blajić – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”LITVA” ekipa=””]
    Lietkabelis – Siauliai 83:77

    Goran Vrbanc – nije bio u sastavu

    Lietuvos rytas – slobodnan

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”MAĐARSKA” ekipa=””]

    Atomeromu – Jaszberenyi 73:63

    Bruno Šundov – 34 min, 23 p, 8 sk, 3 as, 2 ol, 1 bl

    Marso NYKK – Kormend 82:91

    Matija Poščić – 33 min, 28 p, 15 sk, 2 as, 3 ol, 1 bl

    Kaposvari – Falco KC 92:83

    Hrvoje Puljko – 34 min, 25 p, 2 sk, 1 ol

    ZTE KK – PVSK Pannon 66:76

    Veljko Budimir – 28 min, 11 p, 5 sk, 1 as, 2 ol

    Marino Šarlija – nije bio u momčadi

    [/prank]

    [prank p=”NIZOZEMSKA” ekipa=””]
    Leeuwarden – GasTerra Groningen 64:81

    Ivica Skelin – trener
    [/prank]
    [prank p=”NORVEŠKA” ekipa=””]

    Nije bilo utakmica.

    [/prank]

    [prank p=”NJEMAČKA” ekipa=””]

    MBC – Ludwigsburg 96:93

    Hrvoje Kovačević (MBC)- 16 min, 3 p, 1 sk

    Silvano Poropat (MBC) – trener

    Mario Stojić  (Lud) – 1 min, bez učinka

    ALBA 

    Leon Radošević – slobodan ovo kolo

    Trier – NY Phantoms 78:76

    Luka Buntić – nije bio u momčadi

    Marin Petrić – nije bio u momčadi

    NJEMAČKA DRUGA LIGA:

    Kirchheim ETB Wohnbau ot 103:109

    Ivan Buntić (Kir) – 4 min, 1 sk, 1 as

    Marco Buljević (Woh) – 30 min, 15 p, 3 sk, 4 as, 2 ol

    NJEMAČKA REGIONAL LIGA

    SG Heidelberg – Baskets 98 Volklingen 92:86

    Matteo Juričić – 38 min, 13 p, 5 sk, 3 as, 1 ol

    Đuro Bjegović – 37 min, 37 p, 8 sk, 6 as, 2 ol

    Miloš Drča – 33 min, 18 p, 4 sk, 1 as, 1 ol. 2 bl

    [/prank]

    [prank p=”PORTUGAL” ekipa=””]

    DRUGA LIGA

    Illiabum – Academia 103:64

    Filip Torić – 26 min, 26 p, 6 sk, 1 as, 2 ol

    [/prank]

    [prank p=”RUMUNJSKA” ekipa=””]

    Sibiu – GAZ Metan 84:52

    Matija Češković – 33 min, 18 p, 1 sk, 5 as

    Timba – Concordia 90:78

    Vedran Nakić – 32 min, 18 p, 2 sk, 16 as, 1 ol

    Timba – Craiova 65:90

    Vedran Nakić (Tim) – 31 min, 15 p, 1 sk, 5 as, 2 ol+

    Petar Babić (Cra) – 28 min, 15 p, 3 sk, 5 as, 2 ol

    Pitesti – Rovinari 87:84

    Pankracije Barać – 36 min, 12 p, 1 sk, 3 as, 1 ol

    U. Mobitel. CN – Pitesti 87:83

    Pankracije Barać – 30 min, 20 p, 1 sk, 3 as, 1 ol

    Farul Constanta – Ploiesti 53:113

    Ante Krapić – 26 min, 26 p, 6 sk, 2 as

    Ploitesti – Oradea 79:66

    Ante Krapić – 19 min, 3 p, 1 sk

    Steaua – Targu Mures 74:67

    Nikša Bavčević – trener

    Concordia – Steaua 54:112

    Nikša Bavčević – trener

    [/prank]

    [prank p=”RUSIJA(VTB)” ekipa=””]

    Khimky – slobodan u ovom kolu

    Krešimir Lončar

    Marko Popović

    Kalev/Cramo – Lokomotiv 67:78

    Krunoslav Simon – 18 min, 12 p, 4 sk, 4 il

    Lyetuvos Rytas – slobodan u ovom kolu

    Aco Petrović – trener

    [/prank]
    [prank p=”SLOVAČKA” ekipa=””]

    Iskra Svit – Nitra 73:57

    Andrija Hrkač (Isk) – 19 min, 3 p, 6 sk, 3 as, 3 ol

    Saša Janković (Isk) – 29 min, 3 p, 3 sk, 4 as, 1 ol, 1 bl

    Rudolf Jugo (Isk) – trener

    Sven Smajlagić (Nit) – 26 min, 5 p, 2 sk, 1 as

    Prievidza – Handlova 75:49

    Marko Batina – 20 min, 11 p, 3 sk, 1 as, 1 bl

    Dražen Klarić – 26 min, 17 p, 8 sk,1 as, 1 bl

    trener Krunoslav Krajnović

    [/prank]
    [prank p=”SLOVENIJA” ekipa=””]

    Geoplin Slovan – Splosna plovba 85:74

    Vjeran Soldo – 19 min, 14 p, 5 sk, 1 as

    Stipe Modrić – 30 min, 17 p, 14 sk, 3 as, 3 ol

    Polzela – Helios 72:84

    Igor Marić – 19 min, 12 p, 5 k, 1 as, 1 ol

    Union Olimpija – Cedevita 60:75

    Jakov Vladović – 15 min, 3 p, 3 sk, 3 as

    Paolo Marinelli – 8 min, 1 as

    Dražen Bubnić – ozlijeđen

    Rogaška – Zlatorog 87:94

    Jozo Brkić (Rog) – 13 min, 2 p, 2 sk, 1 as

    Frano Marasović (Zla) – 15 min, 6 p, 4 sk

    Tajfun – Elektra 74:63

    Mladen Primorac – 26 min, 14 p, 11 sk, 1 as

    Krka – Široki 94:67

    Zvonko Buljan – 25 min, 20 p, 5 sk, 1 as

    [/prank]
    [prank p=”ŠPANJOLSKA” ekipa=””]
    Real Madrid – Canarias 87:76

    Dontaye Draper – ozljeda

    Gran Canaria – Rio Natura Monbus 53:60

    Mario Delaš – 26 min, 16 p, 7 sk, 2 ol

    Estudiantes – Bilbao Baskets 86:80

    Marko Banić (Est) – 28 min, 13 p, 4 sk, 1 ol

    Damir Markota (Bil) – 23 min, 12 p, 3 sk

    Fran Pilepić (Bil) – 26 min, 11 p, 2 sk, 1 ol

    Zoran Vrkić (Bil) – 8 min, 2 p, 1 sk

    Fuenlabrada – CAI Zaragoza 72:81

    Damjan Rudež – 23 min, 4 p, 1 as

    Valencia – Laboral Kutxa 67:55

    Velimir Perasović – trener

    Unicaja – FC Barcelona 69:74

    Ante Tomić – 24 min, 8 p, 8 sk, 3 as, 1 ol, 1 bl

    Mario Hezonja – nije bio u momčadi

    ŠPANJOLSKA DRUGA LIGA

    Breogan – Cocinas.com 77:71

    Ante Gospić – 13 min, 6 p, 1 sk

    ŠPANJOLSKA TREĆA LIGA

    AzpeitiaMarin 78:63

    Ivan Ćubela – 14 min, 5 p, 1 sk, 1 as, 2 ol

    Dino Erceg – nije bio u momčadi

    [/prank]
    [prank p=”ŠVEDSKA” ekipa=””]

    Sodertalje – Jamtland 85:61

    Toni Bizaca – 31 min, 25 p, 5 sk, 2 ol, 2 bl

    Dino Butorac – 16 min, 13 p, 6 sk, 1 as, 1 ol

    Solna – Eco Orebro 88:69

    Mario Pešut – 36 min, 10 p, 2 sk, 4 as
    [/prank]
    [prank p=”ŠVICARSKA” ekipa=””]

    Nije bilo utakmica.

    [/prank]

    [prank p=”TURSKA” ekipa=””]

    Fenerbahče Ulker Tofas

    Bojan Bogdanović (Fen) – nije bio u sastavu

    Luka Žorić (Fen) – 6 min, 2 p, 1 as

    Rok Stipčević (Tof) – 20 min, 3 p, 2 as, 1 sk, 1 ol, 1 il

    Galatasaray – Turk Telekom 89:65

    Lukša Andrić – 12 min, 6 p, 1 sk, 1 as, 1 il

    Usak – Anadolu Efes 73:68

    Zoran Planinić – 27 min, 15 p, 6 as, 2 sk, 2 il

    Stanko Barać – nije u sastavu zbog ozljede

    Trabzonspor – Bešiktaš 79:87

    Andrija Stipanović (Tra) – 14 min, 2 p, 2 sk, 2 as, 1 il

    Tomislav Ružić (Beš) – 15 min, 6 p, 3 sk

    TURSKA DRUGA LIGA:

    Istanbul DSI – Bandirma Kir. 72:75

    Nenad Delić – 32 min, 20 p, 6 sk, 2 as, 2 bl, 4 il

    [/prank]

    [prank p=”UKRAJINA” ekipa=””]

    Mykolaiv – nije bilo utakmica

    Mateo Kedžo

    [/prank]
    [prank p=”UJEDINJENO KRALJEVSTVO” ekipa=””]
    Glasgow Rocks – Durham 67:79

    Fran Urli – 21 min, 14 p, 3 sk, 1 as, 1 ol
    [/prank]

    Ako i dalje ako primjetite da neki igrač nedostaje javite nam na mail crosarka@gmail.com ili na našu Facebook stranicu.


    Napomena: Podebljana su imena klubova s našim predstavnicima Oznake: min = minute u igri, p = broj poena, sk = broj skokova, as = broj asistencija, ol = broj osvojenih lopti, bl = broj blokada


    - Advertisement -

    NAJČITANIJE VIJESTI TJEDNA

    zadnje objave

    NE PROPUSTITE